Sayfa 4 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon
Toplam 106 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fornaks Avatarı

Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    19:52
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sağlam türk;

saglam turk hocam konuyu hala baska yerlere tasıyarak çarptırıyorsunuz;bakın süreci bastan yazıyorum; 30 bin alım yapılacak denildi en basta;daha sonra 23 binlere kadar rakam indi sonrada 23 bin engellilin haziran ayında atanacagı soylendi. fakat dpb acıklama geldi 3512 kişi alınacak diye daha sonra bu rakam 7700 lere ulastı onunda 5000 ini ancak doldu. bakın ben ne gelecekten ne geçmişten bahsediyorum.sadece vaad edilen ve yapılanları yazıyorum hepsi bu. aralık ayındayız hala net bir tarih ve 2.atamada kaç kişinin alınacagı bilinmiyor bu sozler benim agzımdan çıkmadıgına göre kimin agzından çıkarsa onu baglamaz mı?hoş eger agzından çıkan söz o insanı baglamıyorsa konuşmamıza ne gerek var.insanların sıkıntısı bu saglam turk hocam söylemle eylemin tutmayışı;ne geçmiş partiler ne gelecek partiler ne simdikiler ne sonrakiler; sadece bu sözleri manset yaptıranlara, izin verin de insanlar iki cümleyle de olsa meramlarını anlatsınlar.herşey asama asama olursa bu kadar büyük sözler verip büyük lokma yemeye kalkmazsın asama asama kadroları dolduracagız denir.

Üye
    TTedTT Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    16:30
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

sağlam türk;

Birçok Avrupa ülkelerini, Kanada'yı, Avusturalya'yı engelli hakları ve refah yönünden incelediğimizde 3.dünya ülkesi gibi duruyoruz. Rakamlar yönetimin en büyük hokkabazlık silahıdır. Diyorlar ki "göreve geldiğimizden bu yana engelli memur oranını P0 arttırdık." Allah aşkına 10 yılda 15 bin kişi almışsın ama hala 20.000 üstünde açık var onunla mı övünüyorsun? Sağlam kardeş; ~2.500.000 memuru olan devlet 62.000 i alamaz mı? Ha alamıyorsa süper gücüz, şöle geliştik, böle büyüdük, milli geliri katladık vs. demesinler! Gücümüz yok desinler, eyvallah... Yok refah artmışsa bende pay alıcam arkadaş, ben bunca yıl koyun olmak için okumadım. Hakkımı yedirtmem!
    2012'ye gelmişiz sindire sindire diyorsun. Allah aşkına topram; sindire sindire osmanlıyı bile yıktık, millet marsa gidiyor!

Üye
    veydel Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    24.03-2016
    Saat
    17:14
    Yaşadığı Yer
    DİYARBAKIR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

her şey güllük gülistanlık mı???
    yapma arkadaşım aynı ülkede yaşıyoruz olan bitenleri görüp değerlendirebilecek kapasitede ve zekadayız. bir yanda arap ülkelerine demokrasi! getiririz perde arkasında abd-israil ortaklığının maşalığını yaparız. mezhep kavgası çıkartmaya çalışıp başka ülkelerin teröristlerine öso deyip ülkemizde kucak açarız hemde kendi insanımızın çadırlarda yanmasına sebep olurken onlara konteyner kentler inşaa ederiz. zaten hükümetin son zamanlardaki en kötü siyaseti suriye üzerine olmadı mı? bunun sıkıntısını kim çekiyor sizce? bir gecede fahiş zamlar, vergiler, belki de bizim kadroların güme gitmesi. ama yok yok sizde haklısınız her şey güllük gülistanlık biz çok abartıyoruz!!!!
    daha yazacak çok şey var ama zamanım yok. kalın sağlıcakla...

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ARKADAŞLAR BU YAZIMI AYLAR ÖNCE YİNE BÖYLE BİR SİYASİ KAVGA Baş göstermiştide ozaman yayınlamıştım yie benzer bir durum baş gösteriyor lütfen bir okuyun ;
    Bizler belirli Bir Hükemetin veya Siyasi Partini Genel siyaseti ve yaptığı icraatlar üzerine yorumlar diğil ,Sadece ömss sınavında karşı karşıya kaldığımız sorunlar sıkıntıları bunun yanısıra da ÖMSS Sınavı ve tercih kılavuzunda yaşanan aksaklıkları ve uygulanan adaletsizlikleri dile getirip bunun üzerine yorum yapıyoruz.....ÖYLDE YAPMALIYIZ
    Bizim derdimiz Biz Özürlüler........OLMALI

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Heye Sağlam Türk he gardaş senin dediğin doğrusunu sen biliyosun biz yanlış şekilde düşünüyoruz eyvallah ...

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:42
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

puan önemli değil önemli olan atanmadır atanabilirsen atanırsın hayırlısı neyse o olsun

Üye
    TANER41 Avatarı

Son Giriş
    08.07-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba;yorumlarınızı okuyorumda belli bir siyasi partinin tabiri caizse taşeronluğunu yapanlar cukkası sağlam olanlar burda kafasına göre yazıyor madalyonun öbür yüzünde gerçekten işe bakıma ihtiyacı olan insanlar var olan onlara oluyor ayıptır günahtır kardeşim hükümetin adamı olabilirsin sana parada veriyo olabilir partililerin ama burda zor durumda olan insanları boş şeylerle oyalama kim hangi partiden hangi milletten hangi ilden olursa olsun gerçekten engelli gerçekten işe bakıma ihtiyacı varsa bırakın öncelik onun olsun....

Üye
    sağlam türk Avatarı

Gerçek Adı
    recep sağlam
    Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    09:03
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

bakın ben herşey güllük gülistanlık demedim sonunda öyle bir ülke bulursanı ben de yaşayayım dedim şimdi gelelim atamalara hata yapılır söylemlerde kabul yanlış söylediler ama 38192 kişilik kadroyu doldurdun sonra en az 15 yıl alım yapılmayacak sonra diyecekler ki bak bak kadroyu şişirdiler şimdi de adam almıyorlar bakın öğretmen alımları gibi düşünün zamanında bundan 15-20 yıl önce kadroları doldurmaya başladılar 10 yıl sonra alımlar yok denecek kadar azaldı 4 4 4 te de sınıf öğretmenleri mağdur oldu norm fazlası öğretmenleri saymıyorum bile aynı durum engellilerin yani bizlerin de başına gelebilir eğer birden alım yapılırsa ha avrupa ülkeleri diyorlar avrupa ülkelerinin hangisinde terör var ya da hangi avrupalı muhalefet partisi hükümete hiç destek vermeden köstek oluyor bu şartlarda bunların olduğuna şükredin ya

Yasaklı Üye
    Çolemérgé Avatarı

Gerçek Adı
    Mesut Onur
    Son Giriş
    22.06-2013
    Saat
    18:28
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yüksek puan alıp (80-90) atanamayanlar, ne kadar şükretseniz azdır. siz şimdi bu puanla daha iyi yerlere ( Güzel şehirler) atanırsınız. Sırf birkaç ay önce başlamak için yaşanılası zor yerlere geldik. Sakın ama sakın üzülmeyin ben sizin yerinizde olsam atanmadığıma sevinirdim.

Üye
    veydel Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    24.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DİYARBAKIR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çolemérgé;

dediklerine aynen katılıyorum. bende lisans 83,7 sıra 304 ile sadece d.bakır yazdım. iyi ki de başka yerleri yazmamışım. her ne kadar çevrem farklı illeri yazmam konusunda baskı yapsa da ben yazmadım. ilk atama olmadı ama 2.de kesin olur diye düşünüyorum...

Yasaklı Üye
    Çolemérgé Avatarı

Gerçek Adı
    Mesut Onur
    Son Giriş
    22.06-2013
    Saat
    18:28
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Veydel çok ama çok iyi etmişsin.

Welat şérÎne û xwerîbî zore... ( Memleket şirindir, gurbetlik zordur)

Bu açıklama yeterlidir sanırım.

Şuan her ne kadar buluınduğunuz yerden ayrılmak için can atıyor olsanızda gideceğiniz yerde memleketınızı ve ailenizi çok özlersınız. Hele doğa koşulları engelliniz açısından yaşamı zorlaştırırsa o zaman çekilmez oluyor zira sorunlar sadece bunlar değil. İş yeri ve ev işleri durumlarıyla da insanlarla muhatab oluyor dünyanın zahmetını veriyor olacaksınız. Ben ettım ahmaklık, etmeyip sabırlı davrananlara helal olsun. sizden önce başladığımız bir kaç aya lanet gelsın )

Üye
    veydel Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    24.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DİYARBAKIR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

colemerg kardeş güzel yazmışsın. gerçekten zor. bende bu yüzden yazmadım. bizim buraların havası bir başka. tatil beldelerine gittiğimde bile bir hafta sonra memleketimi özlüyorum. bırakıpta hiç bir yere gitmem...

Üye
    sağlam türk Avatarı

Gerçek Adı
    recep sağlam
    Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    09:03
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

siz sadece şükür kısmını mı gördünüz nasıl okumak ve nasıl görmektir bu gerçi nasıl bakarsan öyle görürsün o kadar şey yazdım sadece orayı görmüşsünüz acaba diğer yazdıklarımı neden görüp okumadınız yoksa onunla ilgili yapacak açıklamanız mı yok

Üye
    neoplis Avatarı

Gerçek Adı
    kimsesiz.
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:54
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende arkadaşlarla aynı fikirdeyim........ arkadaşlar ben işe başlayalı 5 sene oldu. ömss den önce burd bir çok arkadaşımı uyarmıştım. memleketinize tercih yapın diye ama beni ortalıgı karıştırmakla suçladılar. arkadaşlar dikkat edin herşey memurluk degil. engelli için memurluk evine yakınsan anlam taşır. yoksa ev kirası :500 elektirk 50 su:50 internet :50 ısınma 250 bu masrafları topladıgınızda zaten maaşınızın büyük kısmı gidiyor. bir yatırım yapamadıgınız gibi yeri geliyor evden borç istiyorsnuz. bu yüzden evinize yakın yerleri tercih edin..

Üye
    veydel Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    24.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DİYARBAKIR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sağlam türk;

recep bey biz her şeyi okudukta herhalde sen yazdıklarımızı okumamışsın. neyse uzatmaya gerek yok. hakkımızda hayırlısını isteyelim gerisi boş...

Sayfa 4 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon