Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Fornaks kardeşim 9 bindi sitede yayınlamıştım memurlar nettede yayınlanmıştı inşallah yanılırımda 79 bin olur ama benim yayınladığım link ve haberlerde 9 bindi....

şimdi farklı bir link buldum kardeşim uyarın için çok teşekkür ederim burdada 79 bin geçiyor linki paylaşıyorum kimseyi yanlış yönlendirmek ve bilgilendirmek istemem zaten insanların bir avuç umudu var onuda ben kırmıyayım kıran kırana zaten ...79 bin memur alınacak Haberi

Üye
    mansas19 Avatarı

Gerçek Adı
    volkan
    Son Giriş
    05.11-2014
    Saat
    00:18
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bio kardeşim yanlış bilgi vermeyimde bildiğim kadarıyla engelli personel bütçe dışı oldugunu duymuştum bu yüzden maliye bakanı bu sayıyı kendi bütçe hesaplamasına gore vermiş olabilir ama bende 79 bin duymuştum 30 bini pilos olacak

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Doğrudur kardeşim bu konuya tam hakim olamadım ancak bildiğim tek şey engelli kadrosunun 23 bin değil hali hazırda 32 bin boş kadronun bulunduğudur en son atamaların haricinde hemde...

Üye
    yasin Avatarı

Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    01:39
    Yaşadığı Yer
    NİĞDE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar fatma şahin bi açıklamasında demişki (eylüldeki 2. Atama için) 2012 yılı içinde kanunlara göre 2 kez atama yapamıyoruz bunun için 2. Atama 2013 yılının ilk 3 ayından birinde yapılacak peki son açıklamasında da 2013 yılı içinde en az 1. Atama da yerleştirilen kadar engelli memur alacaz ben bu yazılardan anladığım kadarı ile 2013 yılında sadece 1 atama yapılacak e o zaman 2013 yılında yapılacak tek atama ile en az 6-7 bin kişi ataması gerekmiyor mu ?

Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bakan Fatma Şahinin açıklamalarına göre 2013 ün ilk üç ayında alım yapılacak ve 3000 civarında alım yapılacak.Kim çıkarıyor herkes yerleşecek diye.80 puandan aşağı alanlar bile atanamayacak göreceksiniz.

Üye
    derderbo Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yahu arkadaslar ruyanizdami goruyonuz ne omssye giren herkes atanacak diye.Bunlar 2010dan beri 5bin kisi alana kadar inim inim inletiler kanitira kanitira aglatilar bizleri Allah da onlari inletsin

Bunlarin Allah birdedigine ancak inanin onuda coksukur bizler biliyoruz bakan hanim nerde bos ve meydan bulursa saliyoda saliyo
    Bakan encok engelli kelimesini telafuz ediyor encok da onlari istismar ediyor.bir yonetici bukadar umut tacirligi yapmamali

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşlar ya bir forumda kardeşimin bir yazısını okudum aynen şöyle yazmış ben özürlüyüm, özrümle yaşamayı öğrendim özürlü kelimesine asla takılmadın sayın bakan çok iş yapmış gibi engelli ibaresini getirdiklerini söylüyor ulan bana iş verin aş verin kelimelerle harflerle uğraşacağınıza eyalet yasasına geceli gündüzlü çalışdığınız gibi özürlüler içinde bir gecenizi ayırsanız harfler değil adam gibi yasalar çıkar kıvırdıkça kıvırıyorlar özürlü kardeşlerimde hala tepkisiz ve sessiz kalıyor . Adam haklı ibare ile uğraşacağınıza iş,raporlar,ehliyet sakatlık maaşları gibi konularda düzenlemeye gidin adam gibi yapın boş işlerle meclisde vakit geçireceğinize işe yarar bişey yapın...

Üye
    derderbo Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bio kardeş bu arkadaş kimse tebrik etmek lazım gerçektende güzel yazmış.böyle dandik işlerle uğraşıyorlar

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Erdem haklısın kardeşim

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12