Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 18 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mersinlix Avatarı

Son Giriş
    28.10-2013
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar 3 aralık"Dünya Engelliler Gününde" ANKARA'da buluşalım..

ÖMSS de yaşanan kadro ve atama sorunlarını hep bir ağızdan dile getirelim.

Belediyeler ve yerel yönetimlere verilen at yapı düzenleme süresinin bir daha uzatılmaması için bir daha seslenelim.

Bizlere fırsat verildikçe , herşeyi başarabileceğimizi duyuralım.

Bir olalım , birlikte olalım , herkesin sesini duyuralım.. Var mısınız ?

Not: Fırsatı olmayan uzak vs sebebler ile ankaraya gelemeyecek ise , kendi şehirlerindeki kardeşlerimiz ile
    bir araya gelsinler.

Üye
    derderbo Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

degerli site yoneticilerimiz,engelli federasyonlari ve dernelerimiz lutfen bu konuda bize yardimci olunuz bizlere boyle anlamli gunde onculuk etmenizi talep ediyoruz lutfen yardim edin?

Üye
    ender 28 Avatarı

Gerçek Adı
    ender
    Son Giriş
    16.04-2015
    Saat
    00:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar ankarada buluşma düzenliyoruz katılım güzel olursa sesimizi hem görsel hem de yazılı medyada duyurabiliriz

bu bir multi konudur

Memurlar.Net - Forum
    3 Aralik Dunya Engelliler Gunu Ankara'da Bulusmak icin Destek Istiyoruz

sizinde bildiğiniz üyeliğiniz olan engelli siteleri forumlarına konu açarak sesimizi daha uzaklara duyurabilirsiniz

katılacak arkadaşlar ben de katılacağım diye bana özel mesal atsınlar liste yapacağım

Üye
    derderbo Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar lutfen bu konuya duyarsiz kalmayin atama bekliyen butun arkadaslarin yararina olacaktir.ulusal basinda cok onemli 4-5kanaldan haber icin soz almis bulunmaktayiz insallah turky.saktlr.konfrds.bask.bu eylemi gerceklestirecegiz

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

o tarihte ankarada olacağım katılmak istiyorum

Üye
    derderbo Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

degerli engelli arkadaslarim herkes bulundugu ildeki engeli adi altinda federasyon,dernek,stk vs gibi kurumlarla temasa gecin ve katilim icin ricada bulunun lutfen bu konuda haberdar edin

Üye
    yusufgirat Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    07.12-2015
    Saat
    00:16
    Yaşadığı Yer
    bilecik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ARKADAŞLAR ÖMSS ATAMA KABUSU DEVAM EDİYOR. HAKKIMIZI VE SESİMİZİ DUYURMAK İÇİN EYLEM YAPMALIYIZ

ARKADAŞ LİSTENİZİ SAYFALARA DUYULABİLİRSEK BELKİ BÜYÜKLERİMİZİN KULAĞINA GİDER BELKİ

Sesimizi duyurmalıyız. Dernekler konfedarasyonlar vs örgütlenmeliyiz. Ayrıca sosyal medya (facebook tweetter vs den davetler göndermeliyiz.

etkinliği ne kadar kişiye gönderirseniz o kadar engellilerin hakları yenmemiş olur

2.ek yerleştirme eylül ayında yapılacak söylenen atamalar kasım ayı hatta 2013ün ilk üç ayına sarktı bu ertelemeye sesimizi duyurmalıyız

herkese ricam sizlerden arkadaş listenizi davet edin

(NOT: AMACIMIZ HİÇBİR SİYASİ OLAY VE TUTUM ÇIKARMAK DEĞİL....

HAKKIMIZ OLANI ATAMANIN BİR AN ÖNCE YAPILMASINI SAĞLAMAKTIR....)

FACEBOOKTA ENTKİNLİK YAPTIM LÜTFEN KATILIN VE ARKADAŞLARIMIZI DAVET EDELİM TIKLAYINIZ

Üye
    mersinlix Avatarı

Son Giriş
    28.10-2013
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ses yükselmedikçe kimse kulak kabartmaz arkadaşlar..
    Herkes bi ucundan tutacak ki hakkettiğimizi bari alalım.

Örnek olarak öğretmenler: Sürekli olayı gündemde tuttular. Sonunda 40.000 kadro aldılar.

Herkes, Engelli dernekleri ve kuruluşlarını bu konudan haberdar etsinler.

Üye
    koselim Avatarı

Son Giriş
    01.12-2015
    Saat
    16:33
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet bizde engelliler olarak sesimizi gür sesle duyuralım. Sayın Bakanlar birbirinde habersiz açıklamar yapmasın ne olacğı belli olsun ne kadar alım olacağı lşütfen tek ağızdan yapılsın zaman verilsin şeddeli açıklamalar yapılmasın.Bulanık suda balık avlanmasın

Üye
    sebahattin pehlivan Avatarı

Gerçek Adı
    sebahattin pehlivan
    Son Giriş
    23.11-2012
    Saat
    00:31
    Yaşadığı Yer
    Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bakin kardeslerim -Cok yerlerde cok seylerde haksizliklar sizin olmus duyarsizlikdan-Duyarli olup hepiniz cok seyler basarirsiniz.Daha bu gün bir kardesimiz yüksek kaldirim neticesi hakkin rahmetine kavustu .Engelsiz olanlar vurdum duymaz olabiliyorlar sizler sahip cikin durumunuza-Mesela bakim parasi hususu adaletsizligi gibi daha bir cok seyler-Düsünebiliyormusunuz engelli özürlü 100 de 100 de olsa kanunlarin mevzuati agir yük veriyor üstüne üstlük-1liraya sebep kimisi bakim parasini alamiyor .Ne bilim iste bir yerlerde sizlerde demokratik olarak haklarinizi birlikde arayin meydanlarda aclik grevi gibi medeni protesttalarda bulunun-Adamim var i önemsemeyin -Görevinde ödevini yapmayan kamu personelini korumayin .ödevini yapmasi icin ugrasalim-O ekmek derdinseyde bizde aynen öyleyiz-O zaman haksiz yere ne diye palazlanmasina yardimci olalim-Ve sakin unutmayalim Herhanfgi bir sekilde Böyle durumda olan kim var ise devletimizde devletin sorumlulugundadir Yani biz vatandaslarin.Sorunu ana babasina kardesine yükleyemeyiz.Büyük haksizliktir -Zaten devlet olma toplum olmadir 9 milyon engelli vatandasimiz 70 ilyonun sorunudur -

Üye
    eşref maden Avatarı

Gerçek Adı
    eşref
    Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ankara ya giden arkadaşların ısrarcı olması gerekir ki onlara gaz sıkılsın bir kaç kişi etkilensin ancak o zaman gündeme geliriz sakin gecen bi reylem bu türkiye de haber olmuyor olsada gündemde uzun kalamıyor maalesef.sözlerimi yanlış anlamayın taşkınık yapalım demiyorm bize müdahele edilmesse sesimiz çıkmaz kısılır.polis engelind çatışmayalım ama durmayalımda emin olun müdahele edilecektir karşımızda engelliler var demeyecekler işte o zaman gündem oluruz bu ülkede adam gibi eylen yapıpta sonuç alan var mı?

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    120

ben izmirdeyim katılmam imkansız ama kalbim sizinle tam destek veriyorum bu konuya bende ömss mağduruyum.

Üye
    sebahattin pehlivan Avatarı

Gerçek Adı
    sebahattin pehlivan
    Son Giriş
    23.11-2012
    Saat
    00:31
    Yaşadığı Yer
    Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet olacak adam gibi eylem, öyle tek basina degil ,adamlarla. 9 milyon engelli sesinizi yükseltin kamuda, birlik beraberlik icinde.Devletimizin sosyal taraflarini ön plana getirmesi icin ugrasin .GÖREVLERINDEKI ÖDEVLERINI dogru hakdan yana yapmalarini saglayin böylelikle -ve hakkiniz.evet evet manevi olarak katlandiklariniz en zoru biliyorum ama maddi olarak devlete böyle bir isin yükü olmamali-Hatirliyorum cepleri ile konusanlari bosu bosuna devlet her konusmadan 1-2 kurus alsa maddi tarafi hayli halledilmis olur -O bosuna konusanlarda bir hayir islemis olur güzel bir olusum icin-Devletin bu ise daha iyisahip cikmasi iicin devamli demokratik eylem protesto hatta aclik grevi - -Insallah basaririsiniz .Hakkiniz cünkü

Üye
    radikal52 Avatarı

Gerçek Adı
    Fahri
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    14:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben istanbuldayım ulaşımı nasıl yapıcaz

Üye
    sevgidostu Avatarı

Gerçek Adı
    fatih sarı
    Son Giriş
    28.05-2013
    Saat
    01:17
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhabalar değerli arkadaşlar. günlerdir yoğun mücadelemizi sürdürmemize karşın millieğitim bakanlığı malesef bugüne kadar hep mücadelemize karşı sessiz kalmış lehimizde hiçbir açıklama yapmamıştır. hakkımız olanı millieğitim bakanlığının vermeyeceğini mücadele sonucunda hakkımızı alacağımızı hepimiz bilmekteyiz. ben elimden geleni ardıma koymayarak ulaşabildiğim tüm yetkililere maduriyetimizi anlatıyorum. herkes bu konuda kahraman rolü oynayıp konuyu çözeceğiz diye yalan söylüyorlar. umarım rollerini gerçekleştirirler. değerli arkadaşlar galiba benim mücadelem sönük kalıyor. artık birlikte hareket etme zamanı gelmedi mi sizce. zaman sesimizi daha güçlü duyurma zamanıdır. 3 Kasım engelliler gününde engelli öğretmenler olarak ve ya Engelli öğretmen olup memurluk yapan arkadaşlar olarak ankara'da bir yürüyüş düşünmekteyiz. artık örgütleniip bir araya gelip sesimizi çıkarmalıyız. kimler katılabilir. haydi lütfen bu konuda desteklerinizi görüşlerinizi bekliyorum. çevrenizde katılabilecek arkadaşları da bu konuda örgütlemeye çalışalım . sosyal medyadan da duyurmaya çalışalım. 50-60 kişi olursak yeterli. tabi ne kadar çok olursak bizim için o kadar güzel olur. arkadaşlar çarşambaya kadar gerekli katılım sağlanırsa öğretmenler gününe yetiştirebiliriz. aksi taktirde 3 aralık dünya özürlüler günü için düşünebiliriz. ben konu ile ilgili basınla gerekli çalışmaları yapacağım. . mutlu günler. ( Türküdostları)

Memurlar.Net - Forum

Arkadaşlar bu çağrıya kulak verip hem kadro sayısını arttırmak, hemde MEB öğretmen alımını sağlamalıyız. Desteklerinizi bekliyoruz. En yakın zamanda nerede buluşacağımızı bildireceğiz.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon