Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Şimşek: Bakanlığımızda özürlü personel açığı yok - Memurlar.Net Bunca suni gündem içerisinde son günlerde MHP nin engellilerin sorunlarını bu kargaşada bastırarak dile getirmesi umut verici İnşallah güzel şeyler olur ...

Askıda Üyelik
    yelizzz Avatarı

Gerçek Adı
    ......
    Son Giriş
    11.05-2016
    Saat
    00:30
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

milletvekilimiz güzel sorular sormuş ömssyle ilgili fakat fatma sahin gine bir acıklama yapmamış ben bu işten hiç birsey anlamadım gitti

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Yeliz hanım zaten sorulan sorular çok açık ve net ancak bir zaman çalma oylama taktiği v.s konular ömss sürecindeki bütün açıklamaları baştan aşağı gözden geçirin neyin ne olduğunu anlarsınız... Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    MHP li vekiller Başta çok saygı duyduğum ve engellilerin sorunlarını bire bir usanmadan yüz yüze ve uzakta olsabile telefonla dinleyen Sayın milletvekilimiz ALİ ÖZ beye, tutarlı takipçiliği ile manisa milletvekili ERKAN AKÇAY beye, mhp grup başkan vekilleri MEHMET ŞANDIR beye, aile ve sosyal politikalardan sorumlu genel başkan yardımcısı RUHSAR DEMİREL hanımefendiye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum engellilerin sorunlarını hangi parti olursa olsun dile getiren gerçekçi ve realist yaklaşan kişilerin saygınlığı ortaya koyması bizleri umutlandırması ile birlikte unutulmadığımızı göstermeleri sevindiricidir diğer partilerinde engellilerle ilgili sorunlara yaklaşımlarını net bir şekilde ortaya koymalarını bekliyoruz sitemizde kayıtlı olan olmayan ziyaret eden bütün arkadaşlarımızında baskılarını artırmalarını haklarını alıncaya kadar mücadele etmelerini istiyorum. Mecliste sorunlarımızın dile getirilmesi için çok duru, sade net bir anlatım şeklini ortaya koymalarını rica ediyorum. Engelliler önlerine konulana değil bütün yasal haklarında ne alınması gerekiyorsa bütün haklarını talep etme hakkına sahiptir. Artık benim işim halledildi, bana dokunmayan bin yaşasın, aman ne halleri varsa görsünler yahudi sözleri ile kendilerini avutmaktan vazgeçsinler kim hak yiyorsa haksızlık ediyorsa susmasınlar, HAKSIZLIK karşısında susan dilsiz şeytandır. SAYGI , DUA VE MUHABBETLE KALIN...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12