Sayfa 3 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 104 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    geçmiş olsun haksızlık yok ama 1 kadro daha boşa gitti klavuzda açık ve net mezun olabilceğiniz katagoriden girin deniyordu arkadaşda lisans mezunu olarak girebilirdi mezun olacak durumdaymış ama liseli olarak girmeyi seçmiş ve hatasının sonucunda ataması iptal edilmiş yanlış beyan vermekten suç duyurusu yapmasınlar bari çünkü buda maddeler içinde vardı...GEÇEN Bİ YERDE OKUDUM ÖMSSDE SKANDAL İMAM HATİPLİ ARKADAŞ ATANAMADI meğerse arkadaşın belgesi yokmuş 48 puanla tercih etmiş atanmaması normal ama kendine ettikleri gibi başkalarınada ettiler liseyi takip ettiğim için boş kalan kadro 878 ama aslında belgesi olmadan tercih eden ve bu gibi arkadaşlar hesaba katıldığında açık 900 civarı en az 30 belki daha fazla kadro gümbürtüye gitti.

Yasaklı Üye
    SSaaFFee Avatarı

Son Giriş
    21.11-2012
    Saat
    19:20
    Yaşadığı Yer
    saint-denis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

defne_1986;

ben sizi burdaki düşünenlerin aksine haklı buluyorum.
    fazla okuyanı devlet cezalandırıyor. hep lise kontenjanı açmışlar.
    ehliyet örneğini beğenmeyenlere..
    ben başka bir örnek vermek istiyorum.
    bir sürü sporcu gördüm profesyonel olupda. sonradan bir alt ligde spor yapıp ücret alan.

bence suçu bu sınavı düzenleyenler işliyor.
    benim diplomamdan sanane ister amotör olurum. ister profesyonel değilmi?

burda bi usulsüzlük yokki. lise müfratıdı farklıdır. üni müfratadı farklıdır.

adil bir sınav yapmak için önce ıq testi yapmanız. her ıq seviyesini ayrı ayrı sınava tabi tutmanız gerekir.

hak yemekle ne alakası var. lisans diploması veya bilgisi bu sınavda size bir kolaylıkmı sağlıyor?
    lise bilgisi ile lise bilgisi yarışmış olmuyormu? bence hak yemek yok. diplomasını yırtan çok insan gördüm.
    işe yaramayan diplomayı adam ne yapsın

e sınıfı ehliyetinle elbette bütün araçları kullanabilirsin.
    ama bunların mantığı tersten işliyor..

Üye
    Gezgin35 Avatarı

Son Giriş
    11.08-2013
    Saat
    23:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

defne_1986;

İnsanın okuyup kendini geliştirmesi suç değil, insanın okuyup kendini geliştirirken yeteri kadar okumayıp kendini geliştirmeyenlerle aynı sınava tabi olması yasal değil, haklı hiç değildir, sen lise düzeyinde 83 puan aldıgını söylemişsin, peki lisans düzeyinde de aynı puanı alabilecek miydin ? eğer cevabın evetse keşke öyle girseydin şimdi o puanla çok rahat atanmıştın...

Üye
    derderbo Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

defne hanim ozaman senin isin arap sacina doner.diplomani iptal etmen ileride cok pisman olman demektir.sanirim kpss yede 2012 ye lise den girmisin ozaman kpssdende ataman iptal olur.
    Sunu size soyluyum buyuk bir hata yaptiniz fazla kurcalarsaniz zararin buyuk olur

Üye
    burock Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:01
    Yaşadığı Yer
    26/34/06
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

karakaya;

Tamamen katılıyorum...

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

defne okumuş olman cezalandırılmıyor alt katagori ile yarışman cezalandırılmış sen 2011 de mezun olmuşsun neden lisanslılarla yarışmadın liselilerle yarıştın ? birçok liselide sınava girmek istemedi bu mantığa göre sınava girmek istemeyen liselide kuraya katılsaydı keşke hiç olmazsa şansı varsa girerdi DİPLOMANI İPTAL ETMEK YERİNE AYNI EĞİTİM ALDIĞIN İNSANLARLA YARIŞA KATILMASINI ÖGREN.....ssafe afedersin ama 60 bin kişilik sınava 48 bin kişi liseli olarak girdi aldıkları 2174 kişi lisans mezunu 5000 kişi girdi 2400 küsür kadrodan 998 atama yapıldı diplomanız işe yaramış demek ki oranlara bakarsak ...

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Siz ilk başta taahhütname imzalamadınız mı! yargıya giderseniz o belge karşınıza çıkmaz mı yalan beyandan hakkınız da işlem yapılmaz mı? Bu yazışmaların hepsini kopyalayıp savcılığa göndereceğim ....

Üye
    syildirim1412 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aslında mahkemeye başvurmanı tavsiye ederim. dava aç ki hakim seni yalan beyanda bulunup mahkemeye oyalamaktan içeri tıksın. bir de kalkmış hak iddia ediyiyorsun adam utanır biraz. Bir yandan da acaba bu başlık mileti germek içinmi açıldı diye düşünüyorum. çünki bir insan böyle ahmakça başlık açmaz.

Üye
    alperen222 Avatarı

Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    14:14
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

alt bölümden sınava girme şansı verilmelimi komiksin arkadaşım:=) oldu olucak ilk öğretim gibi girseydin istersen bedensel engellisin zihinsel diye sınav sorularını cevaplasaydın sen şansını denemişsin hak yemişsin son anda direkten dönmüş burda soruyorsun bide hakkını ara diyorlar sabah sabah güldürdünüz beni aynen devam edin arkadaşlar

var defne git mahkemeye ver cezaevine mektup atcam sana o kadr insanda zor durumda atanamadı neden haksızlık yapmadılar diye bende lisansıda göstermiyim iptal edeyim lise düzeyinde gireyim 90 puanı geçerdim emin ol ee bana haksızlık deyilmi hakkımı istiyorum:=)

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

2014 ü bekleyecen başka yolun yok.. sen yaptığın yanlışın ceremesini daha ağırda ödeyebilirdin..şimdi olmayan hakkını arayım derken tepe takla gitme derim..

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Ne çok gevşek varmış sistem istediği kadar bozuk olsun düzeltmek için mücadele edilir ancak tabiki hayat devam eder uygulamalar sınavlar ve herkes uymak zorundadır prosedürlere verilen örnekler yorumlara tekrar bakındım baştan aşağı çok iyisiniz ya böyle devam edin ...( Semer vuran çok olur ona göre )

defne_1986
    Misafir Üye
    defne_1986 Avatarı

bırakın arkadaşlar siz hayatta hiç bir şey görmediniz eğer bir insan okurum kendini geliştiyorsa bu şuç oluyor türkiyede okudukça önünü tıkıyorlar benim çocuklarım olsa onları hırsız dolandırıcı, siyasetciler gibi yalancı yapacam çünkü şuan en saygın kişiler onlar türkiyede biz 3 üniversite okudukta ne oldu sonuç işsisiz.

Üye
    syildirim1412 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kimse kusura bakmasında bu ülkede üniversite mezunu olan padişah oldum sanıyor. Üniversite bitirdiyseniz kimse devletin hayrına bitirmedi. kendi geleceği için bitirdi. devlet her üniversite mezununa iş verecek diye bir şey yok. Burada özürlü özürsüz herkes ' ben üniversiteyi bitirdiysem devlet bana iş vermek zorunda' mantığıyla bakıyor. kusura bakmayın ama kimse(DEVLET) babasının hayrına okumuyor.

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    14:07
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

karakaya;

katılmamak eldemi bu yoruma...

Üye
    osman185470 Avatarı

Son Giriş
    01.06-2013
    Saat
    20:36
    Yaşadığı Yer
    kırşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şimdi bende mezun durumdaydım ama mezun yeni oldum ben kazansam ben hakkımda gitcek yoksa imkansız böle olmasın ben hiç kafamda mezun olacam diye önlisandım lisans oldum olmaz dimi böle....

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon