Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yolcu_x Avatarı

Son Giriş
    18.09-2008
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    batman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    işitme engelli bir yeğenim var.. bir kulağı hiç duymuyo diğeri ise yüzde 80 duymuyor... benim için önerebileceğiniz bir eğitim merkezi var mı? yeğenim 3 yaşında ve kulaklık kullanıyor...
    50-60 kelime tek öğrendi. bunu artırmak için neler yapabilirim? bulunduğum şehirde bir eğitim merkezi yok...
    önerilerinizi bekliyorum

Üye
    ::(umut):: Avatarı

Son Giriş
    11.01-2017
    Saat
    01:28
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hangi ilde yaşıyorsunuz yazar mısınız?

Üye
    nuran Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    09:40
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

olabildiğince erken olarak yiğeninşz için coclear implant işitme cihazı için doktora gidin ....
    3yaşından sonra ameliyet yapılmıyor ne kadar erken giderseniz o kadar iyi olur...
    işitme engelliler için en iyi okul eskişehirdeki içem...
    buna imkanınız yoksa bulunduğunuz ile en yakın yatılı işitme engelliler ilköğretim okuluna başvurabilirsiniz....
    bulunduğunuz ildeki rehberlik araştırma merkezine giderseniz sizi yönlendirirler mutlaka.......
    kolay gelsin.

Üye
    kanatli_ Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet turan
    Son Giriş
    01.03-2014
    Saat
    03:46
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    nuran;

arkadasımın soyledıklrıne katılıyorum yalnız cochlea ımplant iç kulak merkezlı sorunlarda kullanılır, orta ve dıs kulaktan kaynaklanan sorunlarda sesı mekanık olarak ıleten kulak arkası,cep tıpı gıbı cıhazlar kullanılır..sorun ıc kulaktan yanı kokleada kı sınır hucrelerının koklela ıcerısınde bulunan sıvının tıtresımlerıne duyarlılıgını yıtırmesı sonucu bır engel olusmussa arkadasımında dedıgı gıbı acılen bır saglık kurulusu ıle gorusun...Eskişehir ve cevresı için içem iyidir ama basvurunuzun kabul edılmesı lazım..emınım cevrenızde rehabılıtasyn merkezlerı vardır..fakat rehabılıtasyon merkezlerınde eğitime dıkkat edın iyi bir rehabılıtasyon merkezı secın, somut basarılarını ınceleyın

mehmet turan ayrancı