Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Askıda Üyelik
    tarelif Avatarı

Gerçek Adı
    Elif Köse
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul-Erzurum-Gemlik
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşımın prematüre üçüzlerinden birisi doğumdan sonra beyin kanaması geçirmesi nedeniyle kaslarında aşırı kasılmalar, davranış bozuklukları (inatçılık, kardeşleriyle uyumsuzluk vs.) konuşamama gibi sorunları var.
    Tam olarak tanısı için dr.lar birşey dememiş ya da dediler ama arkadaş söylemiyor. Bu rahatsız çocuğunu hala kabullenmiş değiller. Arkadaşım bu nedenle sabahtan akşama kadar çocuğunun eğitim alacağı, sosyalliğini ve konuşma becerisini geliştirici rehabilitasyon merkezleri arayışında şu an.
    Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar lütfen yazsın.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Eğitimleri hakkında bir şey bildiğimden değil, ama sitelerini görünce (bir de bilimsel dergi çıkarıyorlar bünyelerinde) bende olumlu bir izlenim bırakan bir merkez:

RÜZGAR TERAPİ
    Rehabilitasyon Eğitim Öğretim
    www.ruzgarterapi.com
    Fındıkzade-İstanbul
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Askıda Üyelik
    tarelif Avatarı

Gerçek Adı
    Elif Köse
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul-Erzurum-Gemlik
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkürler Bülent...bu merkezi aradık,terapi saati çok az,bu nedenden arkadaşım hala arayış içinde.Bursa'da böyle yerler var ama İstanbul'da yok.Umarım tez zamanda İstanbul'da da tüm gün eğitim veren rehabilitasyon merkezleri açılır.