Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kamile Avatarı

Son Giriş
    31.05-2010
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    m.kemalpaşa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Konu ile ilgili yardım ederseniz çok sevirim. Rehabilitasyon merkezi açmak için neler gerekli. Ne şartlar aranıyor, nerelere başvuruluyor ve devlet desteklemesi varmı. Yardımcı olursanız sevinirim. Ilginize şimdiden teşekkürler....

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    04:02
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    536
    Verilen Beğeniler
    149
    Blog Mesajları
    1

Sayın kamile,

Rehabilitasyon merkezi açmak için MEB web sitesinden (T.C. Millî Eğitim Bakanlığı) Özel Öğretim Kurumları genel müdürlüğüne girerek bu konuda yayınlanmış tüm yönetmelik ve genelgeleri okuyunuz.

Ayrıca MEB standartlar yönergesinde istenilen şartları da bulabilirsiniz.

Ancak, şu anki koşullar altında bir yer açmanızı hiç bir şekilde önermem... Elinizde avucunuzda olan paradan da olursunuz. Devletin veliler adına ödediği bir ücret var ancak şu anda maliyetleri dahi karşılayabilecek durumda değil.

Bir rehabilitasyon merkezi açmayı çok istiyorsanız çok sayıda devretmeye çalışan var. Onlardan birini devralabilirsiniz.

Üye
    kamile Avatarı

Son Giriş
    31.05-2010
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    m.kemalpaşa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Vermiş olduğunuz cevaplar için çok teşekkürler. önerilerinizi dikkate alıcam. Ben bursadan yazıyorum burada Görme engelliler için bir rehabilitasyon merkezi yoktu o yüzden düşünüyordum ve araştırmasını yapıyordum. Ama duyguğum üzere bi tane açılıyormuş o yüzden şimdilik vaz geçtim.

Üye
    faruk.p Avatarı

Gerçek Adı
    faruk
    Son Giriş
    18.01-2013
    Saat
    19:50
    Yaşadığı Yer
    artvin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    oğlumu gönderdiğim rahabilisyon merkezinde çok iyi ilgilenilmediğini ve çoğu ailenin çocuğunun alınmadığı halde imzalarının alındığını duyuyorum.artvin gibi biryerde bi tane merkez olması hepimiz için üzücü.keşke daha iyisini açan olsa