ENGEL TANIMAM;

yapmayın arkadaşım kulaktan dolma bilgilerle burada insanların kafasını bulandırıyorsunuz, hiçbir kanunda hiçbir mevzuatta böyle birşey yok..

BAHSİ GEÇEN RAPOR VE KURUM İLE İLGİLİ DURUMA GELİNCE:

Tamamıyla raporu veren kişi meshuldur, kurumla bir alakası yoktur, eğer kurumla alakası varsa büyük ihtimal ortaklaşa yapılan bir sahtekarlıktır ki artık şu yılda Türkiyedeki hiçbir kurum daha önceleri yaptığı ya da yapılması muhtemelen sahtekarlıkları yapamıyor. Kurumlar sürekli denetim altında. Babanın tabi ki rapora itiraz hakı var ama bunu medyaya taşıyıp sanki özel eğitimin yozlaşmış işe yaramaz sahtekar gibi suçlamalarla damgalanmaya çalışılması ayıptır ve haksızlıktır.

Ya siz bu ülkede medyanın hala nasıl çalıştığını göremiyor musunuz? medya içi boş haberleri doldurararak haber bültenlerini renklendirmeye çalışmatan başka ne yapıyor?? 1 saatlik haber bültenini günlük olağan haberlerle dolduramayınca bu tür durumları yolsuzlukmuş gibi ortaya çıkarıyorlar kimler mağdur olursa olsun umurlarında mı.. O haberi yapanlar ve o haberi izleyenlerin yüzden kaçı acaba özel eğitim hakkında bilgi sahibi!!

Türkiye'de özel eğitim hizmetleri yürümeye devam ediyor eksiğiyle fazlasıyla, tabi ki yanlış olan ya da yanlış görülen noktalar tartışılacak ki daha da iyiye gitsin.