Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    blueboyfe Avatarı

Son Giriş
    15.07-2011
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bu normal okul statüsünde olan ancak engelli çocuklara eğitim veren kuruluş,vakıf ve okullar var, bunlara devlet öğrenci başına ne ücret ödüyor bileniniz varmı ?

Forumda gördüm birisi yazmış 709 lıra diye bana abartılı geldi biraz, net miktar nedir ?

Not ; Rehabilitasyon merkezleri değil, Özel Eğitim veren Okulları kastediyorum.

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet doğru yazmışlar arkadaşım.ben kızıma hastaneden rapor alırken doktor ile aramızda bu konu geçti doktorunda 2 tane engelli kardeşi varmış ve dediki devlet bu çocuklara kişi başı 709 tl para ödüyor dedi.okullara kalsa 400-500 arası rakam söylüyor.ama yalan.raporu olan çocukları topluyorlar bunu artık rant haline getirdiler.benim yaşadığım şehirde durum bu.artık önüne gelen okul açıyor.türediler iyice.biz anne babalara çok önemli görev düşüyor.iyice araştırılması lazım.okula kaydedip servis gelsin alsın sonra bıraksın degil.takip etmemiz lazım.istisnade okullar vardır elbet.ama üzgünüm çogunlugu işi ticarete dökmüş durumda maalesef...