TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ceren28 Avatarı

Son Giriş
    13.01-2020
    Saat
    15:55
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar,
    Benim 27 yaşında azda olsa zihinsel engeli olan bir erkek kardeşim var.
    Kardeşimin rahatsızlığı havale ile gelen bir hastalık sanki 15 yaşında bir çocuk davranışları sergiliyor.
    Orta okul mezunu lisede bırakmak zorunda kaldı,kardeşim tek başına fazla yere gitmedi annemle gidiyor sürekli annem ile beraberler dışarı çıkmıyor çevresinde arkadaşı yok tam olarak hayatın farkında değil nasıl yaşam sürdürülür bilmiyor
    Yani biz nasıl bir eğitim aldırabiliriz ki kardeşim hayatı tanısın neyin ne olduğunu bilsin?
    Bu konuda destek ve bilgilerinizi bekliyoruz çünkü nereden başlamamız gerekiyor tam bilmiyoruz.

Üye
    Ankyra Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    45
    Verilen Beğeniler
    55

@Ceren28

Kocaeli belediyesi engelsiz yaşam merkezi hizmetlerini inceleyebilirsiniz: https://www.kocaeli.bel.tr/tr/main/n...k-mezunl/34087

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi 17-35 yaş arası hafif ve orta düzeyde zihinsel engelli bireylere eğitim veriyor. Engelli bireylerin toplumsal uyumunu kolaylaştıracak bilgi ve becerileri kazandırmak, bağımsız yaşam sürdürebilmelerini sağlamak amacıyla kurulan merkezmiş.

Üye
    Ceren28 Avatarı

Son Giriş
    13.01-2020
    Saat
    15:55
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Burayla gorustum fakat gebze tarafina servisleri yokmus kendi imkanlarinizla gelin diyorlar

Üye
    friends Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:00
    Yaşadığı Yer
    Aksaray
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba,
    @Ceren28

Lise eğitimini tamamlaması uygun olur bence.

(Bulunduğunuz ilçedeki Özel eğitim Uygulama Merkezlerinden, eğitimini tamamlayabilmesi ve çalışabileceği korumalı işyerleri hakkında bilgi
    alabilirsiniz.)

Bir işle meşgul olmak iletişim becerilerini artırır, değerli hissetirir. (Ve daha bir çok olumlu gelişmeye katakı sağlar.)