TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Editör
    hozgul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Özgül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.061
    Verilen Beğeniler
    716

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kamera takip sisteminin gelmesiyle evlerinden çıkamayan ağır engellilerin hizmet almasında ciddi sorunlar yaşanmaktaydı. Konu hakkında çok sayıda STK'nın girişimi sonuç verdi ve yönetmelik değişti. Artık evlerinden çıkamayan ağır engelliler de hizmet alabilecekler. İşte değişen madde:

"Yetkili sağlık kurum veya kuruluşlarınca verilen sağlık kurulu raporuyla en az % 20 oranında bedensel engeli olduğu ve özel eğitim değerlendirme kurullarınca destek eğitimi almak üzere 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu kapsamındaki kurumlara gidemeyecek durumda olduğu tespit edilenlere evde verilecek destek eğitimi için kamera kaydı aranmaz. Aylık olarak düzenlenen "Aylık Bireyselleştirilmiş Eğitim, Çalışma ve Rehabilitasyon Planı" bu bireyler için eğitimin verildiği ayı takip eden ayın ilk on iş günü içerisinde il/ilçe millî eğitim müdürlüğüne teslim edilir. Ayrıca bir örneği inceleme/soruşturma/denetimlerde gösterilmek üzere kurumda saklanır."

Üye
    Canım Anam Avatarı

Gerçek Adı
    Elif Uyar
    Son Giriş
    20.12-2019
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    Niğde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu konuyla ilgili ne yapabilirim?Daha bugün RAM ve Hastanenin raporu üzerinde tartıştık.Annem %95 engelli,alınmış sürekli yazan raporu tekrar aldık ama Ram raporumuzu reddetti ve evde destek eğitimi alamaz Fizik tedavi hastanesine gitsin dedi ben zaten hastaneye götürebilsem neden müracaat edeyim?