Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 57 mesajın 46-57 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlaar özel bir şöförde isteyin bence her engelli arac kullanamıyor hem devlet özel şöförde verirse su istimal olmaz ucuz benzinde allah size kolaylık versin biz 71 raporla le ne ehliyet nede indirimli, araba lıyoruz biriyer biri bakar kıyamet ondan kopar sizde birbirinizi yiyorsunuz

Üye
    reys Avatarı

Son Giriş
    20.10-2017
    Saat
    11:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar lütfen ilgiziz kalmayın imzalayıp gönderelim.

Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gerek hastane gerek tapu gerek ruhsat tescil ve devletin diğer kurumlarında azıcık darlansanız bir damla teriniz boşalsa oy kullanmaya giderken merdiven çıkmak zorunda olsanız hak ve hukuk nerede diye avazınız çıktığı kadar bağırırsınız şimdi burada bir istek var kalkmışsınız saçma sapan bilinçsis hesapsız, kulakdan dolma laflarla bende varım diyorsunuz. Hani bir atasözü var diyenin ruhuna rahmet biliyorsan konuş alim sansınlar bilmiyorsan sus sus be kardeşim adam sansınlar.
    Syn deli yürek bu arada gözümden kaçmadı sanma eğitimim düşük diyorsun lakin anlaşılan hayat okuluna halen birincilikle devam ediyorsun. Yürekten başarılar.

Üye
    lado Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bana deselerki engellilere 1.000 adet tekerlekli sandalye dağıtılacak 1.000 adet imza gerekiyor benim ihtiyacım olmadığı halde ben bu kampanyaya imza atarım arkadaş. Neden menfaati olmayanlar buna karşı çıkıyor. İllaki yapılan bir kampanyada menfaat söz konusumu olmalı.

Üye
    DELİ YÜREK Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    22:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

eyvallah relaks kardeşim birileri gayserililikten yırtmaya çalışsada bizde lazız kimseye pabuç bırakmayız evelelallah helede böyle donkişotlara...

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

"biliyorsan konuş ilminden irfan alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar" bari atasözlerini değiştirmeyin bilmiyorsanızda kullanmayın
    arkadaş ben diyorum ki kaldırım bozuk burada bırak engelliyi sağlıklı insan yürüyemiyor siz halen rampa yapalım yeter diyorsunuz allah akıl fikir versin benim develer hendeği atladı halaya başladı onlarda anladı iğnelemeyi asist zanneden kişilerle uğraşılamayacağını

bu arada maşallah 1 ayda 129 imza olmuş bu hızla giderse 7 ay sonra tamam bu iş

Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu iş gittikçe zevk veren bir durum aldı demirc sanada ısındım neredeyse öyle saçma şeyler yazıyorsunki kızamıyorum sana
    yalnız hala görüşlerin bişey ifade etmiyor I am soryy!

Üye
    DELİ YÜREK Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    22:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ben seni anladım demir sen çok yakında ötv muafiyetli araç alacaksın fakat son yapılan akar yakıt zamları seni korkutuyor burada milleti gazlıyarak acaba böyle bir yasa çıkartılmasına katkıda bulunabilirmiyim diye düşünüyorsun aferin sana o 129 imzanın en az yarısıda senin sayende oluştu hadi gayret bakalım gaza devam aferin sana ne de ol sa gayserili demişler saa...

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

deli yürek yakıt sorun değil benim derdim daha büyük kız arkadaşımla araba konusunda anlaşamıyoruz o honda accord istiyor ben audi a4 aracıda zaten ona düğün hediyesi olarak vereceğim için ruhsat onun adına olacak haliyle ötv indirimi olmuyor çok şükür alnımızın teriyle bir yerlere geldik aldığımızıda kimsenin hakkını yemeden alırız ama senin şu vergiyle alınan otobüs meselene halen gülüyorum

Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Syn demirc azdaha zorlarsa seni syn deliyürek neredeyse ağlayacaksın döküleceksin çok uhte var içinde anlaşılan nasılda ters orantı halindesin dök içini rahatla biz seni anlarız herşeye rağmen. Alınteri hak hukuk vs diyorsunda ve hep alın terinden ve helal vs. bahsediyorsun bayağı belden altına çalışıyon bu kurallarda yok. Bırazda senin taktiğinle oynayalım buradakilerde alın teriyle kazanıyor ve kimsenin hakkına tecavüz etmiyor bundan hiç şüphen olmasın. Hiç düşündünmü neden iş kazası geçirdim diye vardır bir hikmeti dimi anladığım kadarıyla inşaatlarda taşörenlik yada küçük çapta mütait'lik yapmışsın sakın birinin yada çalışanın hakkını yiyip bu halde olmayasın bir vicdan muhasebesi yaparmısın.
    Syn demirc İşte böyle vurulur belden altına

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

relaxx istediğin kadar bu konuda belden alta vur hiç sorun değil allaha çok şükür bu güne kadar kimsenin hakkını yemedim felçli kalmak benim için ceza değil mükafattır ama sende bunu anlayabilecek kapasite yok zaten aklı başında insanlar olsanız bu ülkede sizde bu halde olmazdınız size bu kadar vergi zam az bile arkadaşın söylediği gibi benim tuzum kuru isterse herşeye %100 zam gelsin ben alırım siz düşünün neyse ben gayseriliyim şimdi ticaret yapmam lazım ama siz aklınızı fazla zorlamayın malum saat 12yi geçti

Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Habu benzin nedur ya sudan ucuz demi uşaklar zuhahahahaha

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234