Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Evren Avatarı

Gerçek Adı
    Evren
    Son Giriş
    31.05-2017
    Saat
    00:48
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese merhaba;

Uzun bir çileli yoldan geçerek H sınıfı ehliyetimi aldım.Ehliyetin üzerindeki kullandığı cihaz ve protezler kısmında özel tertibatlı otomobil yazıyor.Araç alırken bir daha rapor almam gerekir mi?Ehliyetimdeki ibare ötv den muaf olarak araç almamda yeterli olur mu?

Üye
    hakkimuratli Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Muratlı
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ehliyet alırken verilen rapor aynı zamanda ötv den muaf olduğun rapordur bende bir aptallık ettim unuttum aslını trafiğe verdim noterden onaylatmak lazımdıı ama sende treni kaçırmışsın tekrar aslını çıakrtman lazım aslı gibidir olmaz .aslı olacak

Üye
    Evren Avatarı

Gerçek Adı
    Evren
    Son Giriş
    31.05-2017
    Saat
    00:48
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Orjinali yok raporun fotokobisi var...Raporda "hastanın özel tertibatlı arac kullanması ve h sınıfı surucu belgesi alması uygundur" yazıyor.Raporda yuzde olarak engel derecesi yazması gerekır mı?Yada donanınmın su sekılde yapılmasına dair tasvır cumlelerı olması gerekmezmıydı?Boyle bır raporun orjınalı yeterlı olur mu?

Cok Tesekkurler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evren, "özel donanım" ibaresi işini görür. Nasıl bir donanım takacaksın arabaya?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...