Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    reis Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:30
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar;
    Kafama takılan bir şey var önümüzdeki ay nasip olursa yurtdışına çıkıyorum, gitmişken araç getirmeyi düşünüyorum şimdiden araştırmaya başladım fakat 2010/6. ay yada 2010/3.ay olarak görünen bir aracı getirebilirmiyim yani 3 yaş sınırı sadece yıldan mı ibaret yoksa tam tarih olarak mı hesaplanıyor bilginiz varmı acaba?

Üye
    reis Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Bugün bedelsiz ihracat müdürlüğünden aldığım bilgiye göre ayın önemi yokmuş. Yönetici arkadaşlar konuyu gerekirse silebilir yada kapatabilir.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    965
    Verilen Beğeniler
    1.254

Bilgi için teşekkürler Adem. Kalsın, başkaları da öğrenmiş olur...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    reis Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Üstad, 02.10.2012 tarihinde gümrükteydim. Enteresan bir bilgi daha öğrendim, oda şudur;
    Bir engelli arkadaşımız 2009 yılının son ayları olan aracı (yanlış hatırlamıyorsam 12. ay) gümrükten geçirdiğini ama çok mücadele ettiğini söyledi. Yani 10. ayda olduğumuzdan 2009 yılının 10. aydan sonrakileri geçirme imkanı bile varmış. Fakat bence bu çok büyük bir risk çünkü yasalarımız o kadar esnek ki herkes farklı yorumluyor.