Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    B sınıfı sürücü belgesinden H sınıfına geçiş neden bukadar uzun sürer?

ocak 12-2013 te sınav şubata 2013 de h sınıfı ehliyetini alırsın diyor sürücü kursu .. istedigim aracın da fiyatı ucacak.. H ehliyetini almadan aracı alamıyorum.. yeni mevzuata göre raporum var..
    bana bir tavsiye lütfen..

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Sadece bir sürücü kursuna mı gittin yoksa hepsi mi benzer şeyi söyledi ? Nerdeyse 5-6 ay sürüyor çok uzun bir zaman ehliyet çevirmek için neticede sil baştan almıyoruz bu ehliyeti.

Üye
    ensar_yasar Avatarı

Gerçek Adı
    ensar
    Son Giriş
    16.07-2017
    Saat
    16:38
    Yaşadığı Yer
    gümüşhane
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ehliyet sınavları senede 4 kez yapılır her mevsimde bir yani milli eğitim müdürlüğü bir sonraki sınav için sürücü kurslarından isim listesi ister kurslarda isim listelerini hazırlar verir milli eğitim onaylar ve kurs başlar onay yapıldıktan sonra listeye yeni isim ekleme olmadığı için seni bir sonraki sınavın listesine almıştır başka kurslarada bir sor belki bi önceki sınavın isim listesine ekleyebilirler

Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

kayıt oldum şubat ta alacagım. malesef

Üye
    sakura71 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Aynı yoldan bende geçtim. Sınav dönemini beklemene gerek yok. Çünkü yazılı sınava girmeyeceksin muhafsın bunlardan. Sadece direksiyon sınavına gireceksin. Bu yüzden önümzdeki direksiyon sınavlarından birine kayıtınızı kurs yaptırabilir. Ama çoğu kursun bundan haberi yok bilmiyorlar. Bağlı bulunduğunuz Milli Eğitim Müdürlüğünden bilgi alabilirsiniz. Yani en geç kasım sonu ehliyetinizi almış olursunuz.

Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Sakura eger böyle bi şey gercekleşirse sana bir yemek borcum olsun arkadaş.. Şunu daha detaylı yazsan

miliegitim müdürlügünü aradım kontejanları dolmuşmu bi sorun dediler.. sürücü kursunu aradım mevzuatı iyi biliyoruz ocak ayında gireceksiniz alternatifi yok diyorlar

Üye
    sakura71 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

direksiyon snav tarihleri tarihi 2012 direksiyon snav ne zaman istanbul snav sonular
    baak burada direksiyon sınav tarihleri var her dönem için 3 defa direksiyon sınavı var.
    Bu hafta sonu var daha sonra 2 hafta sonra birde 1 hafta sonu bunlardan birine seni sıkıştırabilirler. Milli eğitim bunu halledebilir.

Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    MERHABA SÜRÜCÜ kursunda tanıdıgı olan bir arkadaş yardım !!!!!
    Sabah ki yazını gördükten sonra hemen 147 yi aradım miliegitimi şimdiki yazın ile karşılaştırdıgım da kayıdınız gözükmüyor dedi sonrasında şöyle bir konuşma oldu eger kontejanları dolmadı ise seni bu sene içerisine yetiştire bilir lersürücü kursu ile tekrar görüşüp bilgi alın teşekür edip kapatım...
    sürücü kursları ile bircok sorun çıktıgı için (merhaba) sürücü kursu na 250 ön ödemeli 500 tl anlaştık...
    Miliegitimin dedigi gibi aradım Merhaba sürücü kursunu geçtigimiz ay mevzuat tekar degişti miliegitim kesinlikle yapmaz ancak 12 ocakta sınava gire bilirsiniz dedi (kısacası ugraşmak istemedi)..yapcak bişeyyok diye kaldım öyle..