Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sağ kolum doğuştan dirsek altı anomali.sağ kolda protez kol kullanıyorum bugün H sınıfı ehliyet rapor sonucum H sınıfı ehliyet alamaz şeklinde çıktı.Daha önce sitede paylaşılan mevzuatlarda alabileceğim bilgisi vardı.peki benim olumsuz sonuç almam protez kol kullanmam dan kaynaklı mı?

sağ kolda protez kol kullanıp H sınıfı ehliyet almış olan var mı varsa nasıl bir prosedür izlediğini paylaşabilir mi?

Üye
    Gazii_42 Avatarı

Gerçek Adı
    Yiğit
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:04
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet arkadaşım bende de öyle oldu,devlet hastenesinden aldığım raporda ^^h sınıfı ehliyet alamaz^^raporu çıktı,bende sürücü kursuna gittim,anlaşmalı olduğu poliklinik e yönlendirdi beni bana ''h sınıfı ehliyet alabilir'' raporu verdi,ilk sınav da ehliyetimi aldım,emniyettede bir problem çıkmadı yani anlayacağın.devlet kurumundan rapor alman şart değil,özel poliklinik de oluyor,senin tek yapman gereken h sınıfı sürücü belgesi veren kursa gitmen onlar seni yönlendirir arkadaşım.

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

yanıtın için teşekkürlergazii_42.h ehliyeti verecek sürücü kursunu aradım yardımcı olamadı onlar bende bilgisiz...

Üye
    Limooni Avatarı

Gerçek Adı
    Limooni
    Son Giriş
    01.06-2016
    Saat
    18:32
    Yaşadığı Yer
    Lemoon City
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Başka kurs varsa orasıyla da görüşün

Üye
    MiKoCaN Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    . . .
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    1

Ayyüzlü Abla bende 2 haftadır ugraşıyorum ve benımde sag ve sol ellerımde baş parmagım yok ve sag kolumda az kısıtlı kullanıyorum ankarada gıtmedıgım yer kalmadı raporu vermediler.. artık istanbul yada konya yapıcam böle olmucak olmadı kaçak kullanmaya devam =)

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

_MesuT_;
    koca izmir de 2 tane sürücü kursu buldum onlar da benden çok uzak hepsi.yani herşey eziyet mani...

mikail hakem hastaneye başvuracağım olmadı bende senin yolu takip edeceğim il il gezecem

Üye
    BAYRAK Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin BAYRAK
    Son Giriş
    09.08-2017
    Saat
    16:43
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Ayyüzlü , özel polikliniklerden alınan H sürücüsü olur raporları geçersizdir. Bulunduğunuz ilde hastaneden alacağınız rapor için daha önce konya hastanesinden alınmuş müsteri raporlarımızı Örnek teşkil etmesi için email adresi verirseniz gönderebiliriz.
    Ayrıca isterseniz rapor ve kurs konusunda konyaya gelirseniz yardımcı oluruz.

Üye
    Gazii_42 Avatarı

Gerçek Adı
    Yiğit
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:04
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ayyüzlü bence sen konyaya gel konyada 25 tane sürücü kursu var,konya ya gelirsen etap sürücü kursuna uğra,internettende ulaşabilirsiniz tel.0332 236 31 99

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

BAYRAK;çok sağolasın konya bana çok uzak bakalım izmirde haletmeye çalışacağım...

özellikle sağ kolda amputasyonunda verilen raporları gönderirsen çok memnun olurum.adresim hazal.karakartal1@mynet.com

Üye
    MiKoCaN Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    . . .
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    1

Hemen hemen herkez konya diyorr bende bi kaç hafta sonra bird konyada deneyecegım ama pek inanmıyorum baş parmak oolmadıgı için biraz ve çok zor vermeleri.artık kafayı yiyecem gidip baş parmak yaptıracam yada 2 ci parmagımı kestirip baş parmak olarak kullancam ve dicem Alın nann size baş parmak diyecegim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    938
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hem şu başlıktaki bilgilerden yararlanabilirsiniz hem de benzer raporu olanlar o raporlarını o başlıkta paylaşabilirler. Görüyorsunuz, herkese lazım oluyor... Sen paylaşmazsan ben paylaşmazsam, nasıl olacak bu iş?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...