Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mylowee Avatarı

Son Giriş
    20.08-2012
    Saat
    12:41
    Yaşadığı Yer
    K.maraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi günler arkadaşlar benim sizlere bir sorum olacak, çok araştırmama ragmen kesin bi bilgi edinemedim, benim agbim sol kol ve sol ayagında sakatlıgı bulunan ve % 65 sakatlık raporu olan birisidir aynı zamanda agbim epilepsi hastasıdır ve ömür boyu ilaç kullanmak zorunda olan, nezaman nerede bayılacagı belli olmayan bi hastadır bu şartlar altında agbim özel tertibatlı araç kullanabilir statüsündemi araç alabilir yoksa onun adına bi yakını kullanabilirmi aldıgı aracı ? bu şartlar altında ötv + kdv indirimlerinden faydalanması mümkünmüdür ? şimdideden teşekkür eder beni aydınlatmanızı dilerim

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

onun adına bir yakını aracı kullanamaz.eğer doktor kendisine H sınıfı ehliyet alabilir diye rapor verirse araba ve ehliyet alıp kullanabilir.Doktor uygun görürse ÖTV indirimli araç alabilir, KDV indirimi diye birşey yoktur.

Üye
    k.cankurt Avatarı

Gerçek Adı
    K. CAN KURT
    Son Giriş
    13.07-2017
    Saat
    06:57
    Yaşadığı Yer
    adıyaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bildiğim kadarıyla epilepsi hastaları araç kullanamıyor ve ehliyet verilmiyor bende epilepsi hastasıyım yaklaşık 15 yıldır ilaç kullanıyorum ama ehliyet alırken hastalığımdan bahsetmedim ve öyle b sınıfı ehliyet aldım.