Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karacalar Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    19:20
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaşlar; h sınıfı ehliyetimle yaklaşık 20 gün önce tertibat taktırarak otomtk.vits. sıfır araç aldım. zorlukla yürüyebiliyorum daha
    öncede 3 tekerlkli motorskletim dışında hiç araç kullanmadım bu yüzden ehliyetimdede belirtildiği gibi aracı ''özel tertibatlı'' yaptrdım.20 güne kadar acemi olark boş bir alanda yavaş yavaş ayak gaz da, sadace firen tertibatta olarak kullanmaya başladım.acemiliğim 6 gün 1 haft. devam etti. sonra acaba fireni de ayakta kullana bilirmiyim diye denedim frenide ayakta kullanabildiği mi fark ettim.ehliyetim 1 yıl kontrollü 3-4 ay sonra heyete gidecm nöroloji doktoruna otomatik vitsli aracı tertibasız kullanabildğimi belirtirsem ''özel tertibtlı araç kullnabilir'' yerine ''otomatik vitesli araç kullanabilir'' raporu alarak tertibatı çıkartıp kardeşleriminde aracı kullanabilmelerini sağlayabilirmiyim..... ilginizden dolayı çok samimi duygularımla teşekkürlerimi arz ederim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    939
    Verilen Beğeniler
    1.231

Evet, teorik olarak doktoru ikna ederseniz otomatik vites ibareli rapor verebilir. Ama mümkün mü, bence çok çok çok zor.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    karacalar Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sizce sansimi denemelimiyim bulent bey..!

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    939
    Verilen Beğeniler
    1.231

Özel donanım olmayan, salt otomatik vitesten oluşan aracın vergi istisnası ile alınabilmesi için kişinin sol alt ekstremitede hareket kısıtlılığı olmalı.

Ayrıca özel donanımlı olduğu için vergi indiriminden yararlanmışken, şimdi özel donanımı çıkarttırmak, maliye açısından da büyük sıkıntılara neden olur bence. İçinden çıkılması çok zor bir durum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    karacalar Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tesekkurler verdiginiz bilg.icin.....