Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    orhunsert Avatarı

Gerçek Adı
    orhun
    Son Giriş
    13.12-2012
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar utv motor aldım yalnız ötv indiriminden el sistemi olmadan yararlanamıyorum el sistemi projesi olmuyor diyorlar sizce nekadar doğru ? Eğer el sistemi projesi oluyorsa antalyada bildiğiniz makine mühendisi varmı bu işi halledecek yada ötv den başka nasıl yararlana bilirim el sistemi projesi yaptırmadan ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Üzerinde özel donanım yoksa, hiç bir araç vergi istisnası ile satın alınamaz. Bu konuda makine mühendisi ile konuşun. Ama o da kafasından söylemesin, TSE'nin onay vereceği bir proje biliyorsa konuşsun...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    eski1i Avatarı

Gerçek Adı
    Samet
    Son Giriş
    05.06-2017
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Orhun arkadaşım hangi model utv aldın yada alacaksın. Bende almayı düşünüyorum . Özellikleri nasıl, kaç CC motor, çekişi iyi mi acaba biraz bahsedebilir misin? Benim için deniz kenarında kumda batmaması gerek denize gitmek için.
    Ben buldum bi tane ötv.'si dahil 8.000.00 Tl. Yuki 150 CC, 4x2, 10,2 Hp, max. 60 Km hız.. Ama terettütlerim var . Aracın motoru ufak kasa ağır ( 245 kg. ) 2 kişide binerse :S:S kumda yokuşta zorlanır gibime geliyor .. Bilgisi olan yada kullanan arkadaslar varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim...

Üye
    EnemyHunter Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende antalya kanuni 150 atv kullanıcısıyım herhangi bi sorun varsa sorabilirsin

UTV ile trafikte zorlanırsınız kaliteli bi ATV alın bence ben 2.el almıştım kanuni 150 şimdi daha kaliteli bi ATV almayı düşünüyorum Taiwan malı bu arada ATV veya UTV lerin On Road olanlarını alın Off Road trafiğe çıkışı yasaktır.Kumda çakılmaması için 4x4 al.Biz Annem ile gezerken rahatlıkla sığıyoruz 2 kişi ben 85 kilo olduğum halde ATV çok güçlü bi motosiklettir hız yapmaz ama çekiş gücü muhteşemdir

Üye
    eski1i Avatarı

Gerçek Adı
    Samet
    Son Giriş
    05.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkürler Hakan , bakalım eğer Utv'nin o modeli ( yani en ucuz modeli ) isteklerimi karşılayamayacaksa düşündüğüm gibiyse terettütlerimde yanılmıyorsam. Atv alıcaz artık . Atv'de bana güvensiz geliyor ayaklarını ve bacaklarını baglamalısın arkada yaslanacak yerın yok hani olağanüstü durumlarda düşme olasılıgın fazla o yuzden Utv düşünüyorum. Senın Atv'ne baktım inceledim Kanuni On Road 150 Cc 4x2 Hiç deniz kenarına indin mi battımı ?

Üye
    EnemyHunter Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle atv inanılmaz derecede rahat bu motosiklet dağda taşda çakılda giderken sanki asvalta gidiyo hissi veriyor sadece dönüşleri hız almamak lazım deniz kıyısına gittim ince kumda çakılıyor çakılmaması için 4x4 olması lazım

şu ilandaki buggy çok süper param şuanda bunu alırdım çok temiz arabadan bi farkı yok

Diğer Markalar Diğer Modeller Kırmızı Renk Model 7.250 TL Sahibinden Satılık ikinci el - 93061249

Üye
    eski1i Avatarı

Gerçek Adı
    Samet
    Son Giriş
    05.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üye
    EnemyHunter Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu trafiğe çıkamıyor yanlız biliyorsun değil mi ?

Üye
    eski1i Avatarı

Gerçek Adı
    Samet
    Son Giriş
    05.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

On Road Hakan Bu Ruhsatını Plakasını alıp tarafiğede cıkabiliyorsunn ilandada yazıyor ; )
    Yuki 150 Siyah Renk Model 7.990 TL Galeriden Satılık sıfır - 66585826

Üye
    EnemyHunter Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

diğer ilanda off road yazdığı için söylemiştim çok güzel görünüyo gerçekten sürmesi ayrı bi keyiftir trafikte tüm gözler sende olur

Üye
    kon_ak Avatarı

Gerçek Adı
    rafet
    Son Giriş
    27.03-2016
    Saat
    19:10
    Yaşadığı Yer
    Konya/AKŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba konuyu hortlatıyorum ama bende yuki utv 150 cc almak istiyorum %90 raporum var bu aracı ötv indirimli alabilirmiyim bazıları bu araç motorsiklet grubuna geçiyo ötv indirimi olmaz diyo lütfen alan ve bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi

Üye
    EnemyHunter Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kon_ak;

Merhaba fark etmiyor alınıyor olması lazım yani ben alalı 3.5 sene oldu ama şimdi değiştimi bilmiyorum birde tavsiyem çin malı 150 200cc liklerden uzak dur çok sorun çıkarıyolar tavsiyem kymco 150cc , sym 200cc ,yamaha 150cc dir veya üst modelleri