Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karacalar Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    19:20
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar;size 2 sorum olacak ben h ehliyetine sahip olan kas hastasıyım.. ehliyetimle sıfır araç aldım bugün tertibat muayene vs.
    işlemleri bitmek üzere aracı alacam Allah izin verirse..tabi sıkıntılar bitmiyor 2 erkek kardeşim var ve ben bunlarında araç kullanmasını istiyorum..bilindiği gibi araçlarımızı bizden başka kimse kullanamıyor ve bende sitedeki birçok arkadaşlarla aynı
    sıkıntıları yaşıyorum.hastalandığımız,halsiz düştüğümüz durumlar oluyor..bu sorunları öne sürerek dilekçeyle şöför olarak göstermek gibi vs. ailemizin
    kullanmalarını sağlayamazmıyız...? birde ehliyet yetersizliği olan bir sürücü kaza yaparsa kasko şirketi hasarı karşılar mı? başta bülent beye olmak üzere şimdiden teşekkürler...

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

maalesef arkadaşım, özel tertibat demek kişiye özel durum olduğu için ,tertibat kime göre yapıldıysa sadece o kullanabilir.özel tertibat gerektirmeyen otomatik vites arabaları yakınların kullanabiliyor.

Üye
    CAN_KUŞ Avatarı

Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    14:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende aynı sorunu yasıyorum sacma ve yanlış bır kural bu kışıye ozel ama aracı kullanmak ıcın
    kardesımde tertıbattan kullanmayacak herhalde normal olarak kullanacak neden sadece benım ıcın
    kapıda bır araba yatsınkı bır benı hadı neyse durumu olmayan kerdeslerımızın yakınları onlara nasıl araba alacaklar bunu
    ıkı araba alabılecek guclerının olmadıgını dusunulemıyormu arkadaslar soruya malesef cevabı verecegımıze
    bu konuda bır degısıklıge gıdılmesı ıcın bır calısma yapsak ıyı olur buda bır engeldır unutmayalım...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Kasko konusu karışık.. Sigorta poliçesindeki madde belirler ödeme yapılıp yapılmayacağını. Poliçenizi önünüze alıp dikkatlice okuyun.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    290
    Verilen Beğeniler
    94
    Blog Mesajları
    17

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu sıkıntıyı bende çekiyorum,özellikle uzun yola çıkarken sıkıntı...ama bununla ilgili bir düzenleme yok malesef.bu durum ise araç almamı engelledi.ben alsam kardeşim kullanamıyor,kardeşim alsa ben kullanamıyorum ve 2 araç alacak kadar zengin değiliz işin kötü tarafı...