Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    necotunca Avatarı

Gerçek Adı
    nejdet tunca
    Son Giriş
    15.08-2017
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    böyle bir siteye ve bizlere sahip çıktığınız için herkeze teşekkürler...

benim sorum şudur.annemim %97 engelli raporu var.benim b sınıfı ehliyetim var.annemle beraber istanbulda yaşıyoruz.ben annemin adına araba almak istediğim taktirde bu işlemi nasıl yapacağım.annemide çok fazla sağa sola sürüklemek istemiyorum.
    1----noterden vekalet yeterli olurmu?
    2----b sınıfı ehliyetim yeterli olurmu?
    3----aracı istenirse 34 (istanbul)yada 14(bolu)yapabilirim.trafik sigorta ve kasko yönünden maddi fark varmı?
    4----araç plakasına engelli ibaresi koyulması mecburimi?
    5----istanbulda yada yakın çevresinde önerebileceğiniz bir araba bayiisi varmı?marka benim için çok önemli değil.25000 tl ye kadar alabilirim.yeterki bu engelli araç işlerini sorunsuz,hızlı vede gerçekten indirim oranı yansıtsın yeterli

fikirleriniz ve zaman ayırdığınız için teşekkürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    1- Anneniz noterde aracı alacağınız bayiiye vekalet verse kafi. Size vermesine gerek yok.

2- Evet

3- Annnenizin ikameti neredeyse, araç ora vergi dairesine kaydediliyor diye biliyorum. İsteseniz de başka yere kaydetmiyorlar.

4- Plakalardaki sakat damgası iptal edildi.

5- Ben Renault Zenginli otomotiv'den almıştım: Zenginli Otomotiv Renault - Dacia Yetkili Bayi, Yetkili Satıcı, Yetkili Servis
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...