Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tolley Avatarı

Gerçek Adı
    tolga
    Son Giriş
    21.07-2012
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar... bugün dayım için sağlık kurulundan ÖTV İNDİRİMİ için rapor aldık... amacımız bir araç almaktı... bildiğim kadarıyla %90 ve üzeri oranlar ile bu rapor alındığında araca herhangi bir tertibat takılmıyordu... Dayım MS hastası olduğu için yürüyememekte... raporu bugün aldık... sizlede paylaşıyorum... özür oranı %87 ağır özürlü... ve sürekli... belgesi verildi... görevliye şimdi ne olduğunu sordum... ÖTV indirimi ile araç alabilirsiniz dedi. herhangi bir aparat takılıp takılmayacağını sordum... işlerin artık değiştiğini %85 ve üzeri raporun yeterli olduğunu ve araca herhangi bir aparatın takılmayacağını söyledi... ruhsata da 3 kişiyi şöför olarak ekleyebileceğimizi söyledi... inanmakta zorlandım ama oradaki vatandaşlardan biride aynen şunları söyledi. "bende yıllardır bu işin içindeyim. %85 ve üzeri dediğiniz işlem için yeterli. kaldıki sizin raporunuz %87... benim eşimin %85 raporu var ve tertibatsız otomatik aracı ben kullanıyorum. ruhsata işliyim ve ötv ödemedek aldık " dedi... siz ne diyorsunuz...

DAYIMIN RAPORU... (internet ortamı olduğu için resim, kimlik no vs. sildim....)
    img0061px - %87 raporu olan dayım adına ÖTV indirimli araç alabilirmişiz..?

Uploaded with ImageShack.us

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.240

% 90 ve üzeri rapor olmadan sakat kişi adına tertibatsız araç almak mümkün değil.

http://www.engelliler.biz/forum/ozel...bi-burada.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    görevli sallamış seni,