Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ernn Avatarı

Gerçek Adı
    eren
    Son Giriş
    26.06-2012
    Saat
    21:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar kardeşim doguştan yüzde 94 oranında ortopedik engelli araba alımı için bayiyle her konuda anlaştık bize vekaletname verdiler notore gitmemiz gerekiyormuş kardeşim 16 yaşında şimdi anne ve babamın noterde hangi işlemi yapması lazım ? muvafakatnamemi veya bu tür bişeymi yapmak gerek ?yardımcı oluranız sevinirim yarın bayiye belgeyi teslim etmemiz gerek.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Aracın tüm hukuki sorumluluğunu anne ya da babaya devreden bir taahütname çıkartıp, çocuk üzerine araç alınabilir. Bu konuda noterdekiler gerekli yazıyı biliyor olmalılar...

Not: Gelişmeleri paylaşırsanız başkaları için de yararlı olur
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Murat satıcı Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    14.03-2013
    Saat
    19:24
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben %98 engelliyim kızıma benim üzerimden araba almak istiyorum kızım başka bir sehirde yaşıyor benim yanimada geliyor bende biniyorum ama başka sehirde yaşıyor ne gibi sıkıntılar yasar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Araç kızınızın üzerine olur. Ayrı şehirlerde olmanızın teorik olarak bir mahsuru yok.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...