Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ibo38 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2015
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamın aleyküm arkadaşlar benim engelli otom var ama annem ve babam ayrıldılar.Bende şimdi annemin yanında anneannemin yanında kalıyorum. Ama engelli otomu
    babamın parası ile raporumla aldık. Şimdi 2 senedir ben kullanmıyorum halen babamın yanında ,mahkemeliğiz arabadan dolayı(yani ben arabayı) almak için verdim.ben ARABAYI geri şansım varmı? ve alma olasılığın ne kadar? Bilen varsa cevap versin.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Bu konuda net bir şey söylemek mümkün değil. Hukuki değerlendirmeyi hakim yapacak.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    effe Avatarı

Gerçek Adı
    kuzey
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

egerki araç ruhsatında senin ismin yazıyorsa arac kımse senden alamaz baban suç işlemekte bilgin olsun şikayette bulunursan baban sıkıntıya gırer

Üye
    ibo38 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2015
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın fehmi 33 üye ne demek istedin ben bir şey anlamadım.

ama araç ruhsatı benim üstümde.

Üye
    mamimami Avatarı

Son Giriş
    16.10-2017
    Saat
    13:20
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

arabada aparat varsa babanın kullanması zaten suç.Şayet % 90 üzeri bir raporla alınmışsa bıu seferde sen kullanamassın ama her durumda araba senin üzerine olduğuna göre arabayı babana vermeyebilir şikayette bulunabilirsin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bence alma şansınız almama şansınızdan yüksek.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...