Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    adem73 Avatarı

Son Giriş
    18.12-2010
    Saat
    20:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar, benim sağ elim yok. raporda elden kumandalı özel tertibatlı araç kullanabilir diyor. nasipse ehliyet alacağim. araç alırken yurt dışından mı alacağım? bir de tertibatı nasıl birşey olacak, bilen var mı?
    şimdiden teşekkürler

Üye
    ferhat0038 Avatarı

Son Giriş
    05.01-2017
    Saat
    10:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sağ elin olmadığı için otomatik vites ve sağ taraftaki kollar sol taafa gecicek mesela sağ da bulunan silecek kolu vs. ne varsa ve buda kolay bi tertibatla oluyor. Yurt içi yurt dışı farketmez istediğin gibi alırsın ama bu dediğiiz tertibat olacak.

Üye
    ergün Avatarı

Gerçek Adı
    ergün
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    didim
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    nereden almak istediğiniz size kalmış bir karar.ancak ötv siz yurt içinden 0 km araç almak isterseniz,ki engeleniz benimgibi sağ kolda oldukça uğuraşacaksınız.ben bunun için epey uğraştım ,ama nihayetinde başarılı oldum.
    yurt dışı fiyatlarıda 0 km için oldukça yüksek ve zahmetli olduğundan yurt içinden almanızı tavsiye ederim.
    saygılarımla