Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    savaş123 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    15.01-2013
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim %92 engelli oranım var raporumu aldığım da araba için ve ötv indirimi için bir isteğim olmadı şimdi araba almak istiyorum.arabayı kendim kullanacağım. arabayı kendi üstüme alabilirmiyim .hastaneye gidip bu eklenmesi gereken ibareleri ekletsem sorun çıkarmı. birde izmirden arkadaşım aldı araba yeni onun da oranı 91 olduğu için arabayı alamadı.ona 90 ve üzeri olanların yakını kullanabilir demişler .o da oranının düşmesi için başvuru yaptı 90 ım altına öyle aldı arabayı.beni bilgilendirir iseniz çok sevinirim

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:19
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

http://www.engelliler.biz/forum/ozel...lanabilir.html başlıktaki yazının çıktısını alırsanız sorun çıkmayacaktır.

Üye
    savaş123 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    15.01-2013
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tertibat taktırıp kullanmak istiyorum arabamı oranım 92 otomatik vites olacak araba kendi üstüme alıp kullanmak istiyorum olur mu.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Maliye'nin yasa tanımazlığı! Tamamen hatalı bir değerlendirme. Mevzuatı yazarken kötü bir ifade ile yazmışlar, şimdi sorun çıkartıyorlar anlamsız şekilde... Oysa Maliyeyi ilgilendirmez sizin araç sürüp süremeyeceğiniz! Bu emniyet'İn işi! Maliye rapor oranına bakar "bu adamın araç alımında vergi avantajından yararlanma hakkı var" der, çıkar kenara. O aracı kimlerin kullanacağı onları ilgilendirmez!

Benim böylesi bir başvurumu reddetse maliye, soluğu mahkemede alırım...

Şurayı inceleyin lütfen: http://www.engelliler.biz/forum/ozel...mazlar-mi.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...