Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    osman_soydan Avatarı

Gerçek Adı
    Osman Soydan
    Son Giriş
    01.11-2014
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar,
    ben iki tane hastane aradim ikiside ücret talep etti.
    Ne yapacagimi suan bilemiyorum.
    Genelgeyi print edip götürecegim bakalim ise yarar mi?

Üye
    Memur/ Avatarı

Gerçek Adı
    ÇIKARSIZ
    Son Giriş
    25.12-2013
    Saat
    16:29
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    1 ay önce hastaneye giderek sağlık kuruluna h sınıfı ehliyet ve Özel tertibatlı araç raporu almak için hastaneye müracaat ettim. bu işlemin özel olduğunu ve ücrete tabi olduğunu söylediler ve her doktor için 15,50 ve artı istenen tahliller ve filimlerde ayrı ayrı ücret ödeneceğini söylediler. bende bu işlemin ücretsiz yapılması gerektiğini ve %40lık raporumu verdim. ücretli olarak kaydımı almak istediler vaz geçtim. ben emekli sandığına bağlı çalışmaktayım. engelli kadrosundayım ve araç ve ehliyet işlemi için para talep ediyorlar. 172 yi aradım ve normal bir uygulama olduğunu söylediler. ve şok oldum ücret alınmadığını biliyordum. ne yapalım artık birde doktorla görüşelim dedik ve ortaedi doktorunla görüştüm. sol dirsekte kontek veya kondektürür şeklinde bir tanı var. fakat esas olan Brikial total plexus parazilisi vardı ve noroloji servisinden muayene oluyordum. ve ortapedi doktorumuz beyin cerrahına gitmemi ve onunla görüşmemi söyledi. demek istediğim bu doktorlar hangi hastalığa baktıklarını bile bilmiyorken biz bunlardan nasıl rapor almak için gideceğiz. benim bahsettiğim 40 bin nufuslu ilçe devlet hastanesi. ben sol koldan özrüm olduğu için indirimli araç alamıyormuşum sol kol olduğu için peki direksiyon hakimiyetini sağ elle sağlıyacağımdan otomatik fitesli araç neden alamıyorum. yani bu zulüm niye ille kolumuz bacağımızmı kopacak veya felçmi olsun bir bilen varsa söylesin bugünlerde cok sinirliyim uğraştıkçada sinirleniyorum. adaletmi tartışalım ve ortak bir yol bulalım derim. siz nedersiniz arkadaşlar.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12