Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tusem4268 Avatarı

Gerçek Adı
    MESUT KOCAK
    Son Giriş
    30.09-2017
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    AKSARAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bizler için arabalarda motor kısıtlaması var malesef, benzinli araç alacaksan 1600 cc nin üzerinde alamazsın yok eğer dizel alacaksan onda da 1900 ün üstünde alamazsın.kısıtlama olarak bunlar var benim dediğim ama sadece otomobilleri kapsıyor diğer motorlu araçlardaki durumu bilmiyorum.

demişşisin kanunu hangi maddesinde yazıyor 1900 dizelin üstünde alamassın diye bulamadım yardımcı olurmusun mehmet yılmaz kardeşim

Üye
    efemera464 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2011
    Saat
    00:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar madem düz vites araba kullanamıyorsunuz neden sırf vergiden yararlanıp kendinizin yararlanmayacağı araç alıyorsunuz. bende otomatik vites kulllanıyorum. herhes her arabyı kullanmak ister ama olmayınca zorlamanında manası yok bence. ben eğer otomatik vitesi vergi indirimli alamasaydım, ikinci el bir otomatik vites alıp kullanırdım. aslolan insanın rahatlığıdır. hele bu özürlü ise her şeye değer..
    saygılarımla....

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12