Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    umutsuz13 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya Ve Çevresi :)
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkaşlar yarın h sınıfı ehliyet direksiyon sınavına gırecem daha once tertıbatlı arac kullanmadım deneyımı olan arkadaşlar bılgılerınıze acıl ıhtıyacım var paylaşırsanız sevınırım hayırlı cumalar...

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Yarın ben de direksiyon sınavına gireceğim.
    Raporumda gaz/fren elden kumandalı tertibatlı arac kullanır yazıyor, ama ben böyle aracları olmadığı ve normal otomatik vitesli araba kullanabildiğim için kendi otomatik vitesli arabamla gireceğim. Sürücü kursu sorun olmaz diyor.. inşallah dedikleri gibi sorun olmaz.

Öncelikle sakin olacağız, arabaya binince merhaba deyip kemerimizi takacağız, aynaları ve koltugu kendimize göre ayarlayacağız, arabayı çalıştıracağız, yola çıkmadan önce dikiz aynasından yolu mutlaka kontrol edeceğiz, sinyal verip öyle çıkacağız, yol boyunca yavaş ve sakin kullanacağız, arkadan gelen direktiflere uyacağız ama bizi şaşırtmalarına müsade etmeyeceğiz ( dönüş yasak tabelası olan yerden dön dediklerinde dönemem yasak diyeceğiz, hastane/itfaiyenin önü buası burada dur dediklerinde, acil yolu kapatamam 30 mt ileride durabilirim diyeceğiz) durmadan önce mutlaka sağ sinyal vereceğiz, arkamızı kontrol edeceğiz, yavaşça sağ yanaşacağız (30 cm - 1 mt arası mesafe bırakarak) Geri gitmemizi isterlerse dörtlüleri yakıp arkayı kontrol edip, geri vitese takıp mutlaka sağ kolumuzu arkaya atarak arkaya bakarak geri gideceğiz. He bir de eller direksiyonda 9:15 şeklinde olmalı, ama tertibat gaz/fren elden kumandalıysa zaten tek elle kullanacaksın.
    Ve inşallah hayırlısıyla sınavı geçeceğiz .

Üye
    kaderimsee çekerim.. Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    Ürgüp
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    88

arkadaşlar son derece sakin olun heycan yapmayın. gerekli olan herşeyi anlatmış landish arkadaşımız.benim raporumda özel tertibatlı araç kullanabilir diye ama bende manuel olan kendi aracımı kullandım. arkada oturan ortaokul hocam dı şanslıydım, hiç sorun yaşamadım

Üye
    umutsuz13 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya Ve Çevresi :)
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bugun yapılan dıreksıyon sınavını yuksek puanla gectım sayın landish verdıgın bılgıler ıcın teşekkur ederım .

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Rica ederim umutsuz13, Tebrik ederim
    Ben de yüksek puanla geçmişim sınavı