Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hcamlibel Avatarı

Son Giriş
    28.01-2013
    Saat
    23:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabar benin %93 oranında süreğen(kronik) gurup raporum var ve babam 6 ay önce benim adıma araç aldı ozaman ehliyetim yoktu şimdi ben H sınıfı ehliyet aldım ben bu araçı 20 gündür kullanıyorum polis çevirse sorun olurmu acaba
    özel tertibatı gerektirecek bir durumumda yok ehliyetimde sadece H sınıfı k.les yada gözlükle araç kullanır yazıyor

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

raporunuzda H sınıfı ehliyet alabilir yazdığına göre kullanabilirsiniz.demekki ağır özürlü değilsiniz.raporda ne yazıyorsa ona göre kullanabilirsiniz.

Üye
    ernev Avatarı

Son Giriş
    31.03-2017
    Saat
    11:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bildiğim kadarı ile kullanamazsınız çünkü %93 raporum var diyorsun buda sizin yatalak olduğnuzu gösteriyor polis yakalarsa cezayı keser ve aynızamansda arabaya da el koyar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

H soınıfı sürücü belgenizle tüm araçları da vergi avantajı ile alınan aracınızı da kullanabilirsiniz. Hiç bir sorun olmaz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hcamlibel Avatarı

Son Giriş
    28.01-2013
    Saat
    23:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oturanboğa kardeşim bir polis oğlu olarak önceklikle sunu söyleyim:: genellikle bazı polisler bişe bilmiyo haberi yok yada artislik yapıyor diyelim polis beni cevirdi bu aracı kullanamazsın dedi ceza yazacak polise resmi herhangibir belge yada kanum hangini göstermeliyim...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sürücü belgesi almışsınız, sürücü belgenizde herhangi bir özel donanım şartı yok... Hiç kimse size "bu aracı kullanamzsınız" diyemez. % 90 ve üzeri raporla alınan aracı istisnasız herkes kullanabilir. Hiç bir kısıtlama kalmadı bu konuda.

Ayrıca şu başlığı inceleyebilirsiniz: http://www.engelliler.biz/forum/ozel...mazlar-mi.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...