Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sadik55 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ankarada bi opel servisi ile araba konusunda anlaştım. aparat için bana 1000 ile 1250 arasında bi fiyat olur dediler. bende dışardan başka bir ustaya yaptırdım aparatı. bu sefer servis bana muayene için 250 tl para gerekiyor dedi. benim sormak istediğim sıfır araba alırken bu araba zaten muayeneye gitmeyecekmiydi. bu ücrek alıcıya mı ait?? sırf ben aparatı başkasına yaptırdığım için istediler gibime geliyor

Üye
    cabbarehlinamus Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul-TOKAT/TURHAL
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    12

ötvsiz araba muayene ücretini kim verir? ALICI ÖDER.

arkadaşım muayne harcı 140 tl geri kalan 110 tl ise çekici ve yanında gidecek elemanın yemiyesi sana toplamda zati 250 tl ye mal olucak sen ver parasını ugraşma bence sen kendin koştursan bile en fazla 50 tl daha az malolmuş olur ama ugraştıgına deymez şahsi fikrim.

Üye
    yakamoz06 Avatarı

Gerçek Adı
    yakamoz
    Son Giriş
    30.03-2017
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Anahtar teslimi araba alıyorsan hiç bişeyine karışmazsın ilk muayeneyi her zaman araba firmaları karşılar bence aparatı dışarda yaptırdın diye gıcıklık yapıyorlardır.ben araba alırken ne vergi dairesine nede trafiğe karışmamıştım.ama aparatıda onların dediği ustaya yaptırmıştım.o zaman bilmiyordum şimdi olsa araştırırım.bence ödemeyin 250 tl az para değil ama uğraşmak istemiyorsanızda siz bilirsiniz. Güle güle kazasız günlerde kullanın.

Üye
    sadik55 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet anahtar teslim olduğu için ben tertibatlı araba almasamda o araba muayeneye gitmeyecekmiydi?? alan kişi sonradan muayeneye götürecek hali yok herhalde yoksa ben mi yanlış biliyorum.

Üye
    hakandogualp Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Doğualp
    Son Giriş
    03.10-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    İZMİR/BAYRAKLI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayır gitmeyecekti.sen tertibat proje çizdirdiğin için ( mecburen tabi) vizeye girmek zorunda.Ayrıca vizeye girdiğin içinde 3 sene sonra değil 2 sene sonra tekrar vizeye gideceksin.(sıfır araçlar 3 sene sonra vizeye girerler, bizler mecburen sıfır arabayı vizeye soktuğumuz için 1 sene kaybımız oluyor)

Üye
    sadik55 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hakan bey sıfır araba muayeneye gitmiyormu. eğer gitmiyorsa benden 250 tl talep etmeleri normal. ben gider diye düşünmüştüm