Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ferhat21 Avatarı

Son Giriş
    03.06-2014
    Saat
    14:03
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sol ayagımda cocukluktan olan ve kas zayıflıgı seklinde olan özrüm ve -B- sınıfı ehliyetim mevcut. ancak normal vites araç kullanamamaktayım. debriyaja basamıyorum, dolayısıyla hep otomatik vites aldım büğüne degin. ancak geçenlerde bir arkadaşım vasıtasıyla ÖTV ve MTV muafiyetli araç alabilecegimi öğrendim ve arastırmam sonucununda sitenizde çok faydalı bilğiler buldum.
    ancak kafam karıştı ve tekrar olabilecek soruyu sormak istiyorum: ne yapmam gerekiyori kademe kademe anlatabilir misiniz? ben bundan yararlanabilir miyim? son mevzuata göre nasıl yapmalıyım nasıl rapor almalı ve raporda ne yazmalı, derecesi ne olmalıdır?
    ilğinize şimdiden teşekkür ederim

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

1)B Sınıfı ehliyetinizi H sınıfı ehliyete çevireceksiniz.
    2)Hastahanaye başvurarak özel tertibatlı araç kullanması uygundur.ibareli sağlık kurulu raporu alacaksınız. özel tertibatlı araç kullanması uygundur.İbareli raporu almanız durumunda, hem ÖTV hemde MTV muafiyetinden yararlanabilirsiniz.

Üye
    ferhat21 Avatarı

Son Giriş
    03.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilginize teşekkürler ederim bu raporu dediğiniz şekilde aldıgımda alacagım araca illaki özel bir aparat taktırmak zorundamıyım yaksa yine otomatik vites araç alarak bu işi halledebilirmiyim raporda özür derecesi ne olmalıdır

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Araçta özel donanım olmadan vergi muafiyeti mümkün değil.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ferhat21 Avatarı

Son Giriş
    03.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler ilğinize peki bu özel aparat veya aparatlar fiatları hakkında nasıl bilği alabilirim bu aparatlar ötv ve mtv den gelen avantajı yapan firmalara geri geri almıyordur herhalde

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

www.pusuladesign.com (AUTONOMY'ye tıkla) sitesinde ürünler çok çok iyi görünüyor.
    Bir de www.pasifikengelli.com var.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ferhat21 Avatarı

Son Giriş
    03.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu dediğiniz siteleri inceledim ancak yerleri bana çok uzakdalar g.doğu da buişleri yaptını bildiğiniz firmalar varmıdır acaba