Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmetcevikler Avatarı

Son Giriş
    31.10-2008
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kardeş sen kayseridemi oturuyorsun ferhat0038 bu durumlar ne olacak ne gibi yo izliyecegiz

Üye
    devrez Avatarı

Son Giriş
    22.06-2016
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zaten bu araba almak için alınan rapor bana çok saçma geliyor. h sınıfı ehliyet zaten engelliler için başka arabayı kullanamaz sadece kendi arabasını kullanabilir. ötv den muaf içinse engelli kartı var. h sınıfı zaten engelli demek değil mi? yurt dışı olabilir rapor isteyebilirler çünkü prosedürü farklı ama yurtiçi araba almak için istenen rapor çok gereksiz. h sınıfı ehliyet için rapor alırken hastalık belirtiliyor, o hastalığa ehliyet veriliyor. ehliyeti alan kişi acaba ne için alıyo çerçeveletip asmak için değil herhalde!!!

yasemin keşke vergi dairesindeki kişiye geçerli ise (zaten süresi yok geçerli) bu rapor üzerinden işlem yapalım deseydin. çünkü vergi dairesindeki kişiler hep böyle yapıyorlar banada demişlerdi araç alırken (2001 yılındaki aldığım araba raporuyla başvurmuştum) hep yeni tarihli rapor istiyorlar ama ben zorladım aldım arabayı bu olay (2006 yılında olmuştu) sonra 2006 model arabamı sattım 2011 model araba aldım.

yasemin sana bi tavsiye numune hastanesi hakem hastane olduğu için kesin oraya sevk ederler (eğer bulunduğun şehirde hakem hastane yok ise) numune hastanesinde bazı olaylar yaşayan biri olarak seyleyeyim üzücü olacak ama sana olumlu raporu zor verir. o sebeple muayene olmadan ve heyete girmeden önce torpil bulmaya bak

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Bende 1 ay önce ehliyetim olduğu halde salt otomatikli vitesli araç kullanabilir h sınıfı ehliyet alabilir raporu için müracaat ettim ehliyetin var neden istiyosun diye sordular bende sağ ayağımda fazla sıkıntım yok sol ayağım daha fazla engel teşkil ediyor ayrıca bu ibare özel donanım sayılıyor artık dedim tetkilerimi incelediler gaz fren elden kumandalı otomatik vitesli araç kullanabilir yazdılar bende fazla ses etmedim sürücü muayene maddelerinde nöroloji kanaatinde rapor veriliyor bende hiç ses etmedim işime bu raporda yarıyor ötv insinde tertibatı yaptırır yine otomatik kullanırım ne yapalım tabi diğer otomatikleri kullanamıcaz olsun en azından eldeki ehliyetten olmadım....

Yasemin hanım olumsuz rapor verdiler ise il sağlık müdürlüğüne itiraz ediniz sizi hakem hastahaneye sevk edicektir. bu işin ilk kısmı ikincisi ise Bimer başta olmak üzere cumhurbaşkanlığı olmak üzere o memurları şikayet ediniz...

Üye
    Emekçi Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    10:35
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bende ehliyetim olduğu halde yurt dışından araç getirmek için Ankara Numune Hastanesine gittim 2006 da heyet bakmadı bile bana Şoför olamaz raporu verdi. Sonra Ankara Hastanesine gittim onlarda aynı raporu verdi. 2007 Ankara Atatürk Hastanesine gittim ordan istediğim raporu aldım. araç alalı 6 yıl oldu arabamı değiştireceğim malesef korku dağları sardı misali düşünüp duruyorum. Bende Polio sekeliyim kollarım oldukca güçlü ayak dışında bir sorunum yok anlam vermek güç.

Ankara Numume hastanesi bu konularda çok arıza çıkarıyor deye biliyorum hayırlısı.

Üye
    ferhat0038 Avatarı

Son Giriş
    05.01-2017
    Saat
    10:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    zor süreçler o yüzden hastane işine hiç bulaşmamak lazım gercekten saçmalık tan başka bir şey değil. o dönemleri hatırlıyorumda zor süreçti hastanemi yanına yaklaşmayacaksın hakkın ama hakkını adam resmen gaspediyor. bu arada numunede olumsuz rapoırla gittiğin için aynı raporu veriyor genelde.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12