Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bay001 Avatarı

Gerçek Adı
    abdülkadir albayrak
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    %45 ortopedik özürlüyüm sol kolumu kullanamıyorum özel tertibatlı araç albilirmiyim ve bunun için H sınıfı ehliyet gerekiyormu bunun için ayrı bi rapor almak gerekiyomu cevabınız için teşekkür ederim

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:15
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

Sol kolundan rahatsız olanlar araç alımında ÖTV'den muaf olamazlar. Dolayısıyla özel tertibatlı araç alamazlar.. Otomatik vitesli araç kullanabilir ibareli raporlarının bulunması yeterlidir, diledikleri otomatik vitesli araçları hiçbir sınırlama olmadan kullanabilirler.

Üye
    Metin_41 Avatarı

Son Giriş
    23.12-2015
    Saat
    16:14
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benimde %60 raporum var bu konularda pek bi bilgi sahibi değilim sol kolum omuzdan protezli kolumu kaybetmeden önce e sınıfı ehliyetim vardı tekrar ehliyet olmam gerekirmi vergi indirimindende faydalanıyorum.ayrıca gecirdiğim kalp ameliyatından dolayı raporumu yükselme olasılığım var yükseltsem benim için avantaş olurmu şu an belediyede işçi olarak çalışıyorum rapor yükseltirsem maaşımda 55 tl lik bi artış olucak ama emeklilikte maaşın düşer diye söylediler bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirlerse şimdiden teşekkür ederim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Metin bey, "Otomatik vitesli araç kullanır, H sınıfı sürücü belgesi alır" ibareli rapor almalı ve sürücü kursuna giderek varolan sürücü belgenizi H sınıfına dönüştürmelisiniz.

Rapor oranınızı yükseltin mutlaka. Dediğiniz gibi, aldığınız maaşta artış olur. Emeklilik açısından da avantaj sağlar, emekli maaşı açısından da. Emeklilikle ilgili soru-cevaplar için: Emeklilik
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...