Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mazel02 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet tekin
    Son Giriş
    27.04-2017
    Saat
    17:31
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkese selam.sayın oturan boğa merhaba.uzun bir mücadele sonucu 2. derecede vergi indirimden (oran 64) faydalanacağım karar yazısı 06/10/2001 tarihinde bana ulaştırıldı.hastalığım myotoni konjenita.bu rahatsızlığımdan dolayı engelli araba alabilir miyim?ötv indiriminden faydalanabilirm,iyim?normal olarak araba kullanıyurum.vucudumda görünür bir sakatlık yok.ama kol ve bacaklarımda daima bir ağırlılık var.ilk başlarda çok yavaş hareket edebiliyurum.sonra yürüdükçe veya hareket ettikçe açılıyurum.2008 yılında e sınıfı ehliyet aldım.e sınıf ehliyetimi h sınıfına nasıl değiştiririm?bu konuda cevap verirseniz sevinirim

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

E sınıfı sürücü belgenizi H sınıfına dönüştürmek için Ehliyet raporu vermeye yetkili hastaneye müracaat ediyorsunuz.
    Şanlıurfa da bulunan şu aşağıdaki hastanelerden birine müracaat etmeniz gerekli..

Şanlıurfa - Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    Şanlıurfa - Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi
    Şanlıurfa - Siverek Devlet Hastanesi
    Şanlıurfa - Viranşehir Devlet Hastanesi
    Şanlıurfa - Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

H sınıfı sürücü belgesi almak ÖTV muafiyetinden faydalanacaksınız anlamına gelmez.Ehliyet için müracaatınız da ÖTV den faydalanıp faydalanamayacağını da değerlendirilmesini isteyin.

Üye
    mazel02 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet tekin
    Son Giriş
    27.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

verdiğiniz bilgiler için teşekürler.ötv indirimi için hastaneye başvurdum.sonuç bayramdan sonra.eğer ötv indiriminden faydalanırsam e sınıfı ehliyetimi h sınıfına dönüştürmem gerekir mi?vucudumda görünürde bir sakatlık olmadığından sağlık kurulundaki memur h sınıfı ehliyeti alamasın ' boşuna uğraşma 'dedi. ötv indirimi için bana verilecek raporla araba aldığımda ötv indiriminden faydalanabilirmiyim?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    drfatiqu Avatarı

Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    11:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ahmet bey birşey merak ettim,bu yüzde 64 oranını sadece myotoni congenita hastalığınızdan mı aldınız?yoksa yanı sıra olan başka hastalığınızda var mı?bir de yaşınız kaç acaba?

Üye
    mazel02 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet tekin
    Son Giriş
    27.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba fatih bey.% 64 oranlı raporu myotoni congenita hastalığından dolayı aldım.oranı ankara belirledi.birde boyun fıtığı var bende.başka da bir şikayetim yok çok şükür.yaşım da 39

Üye
    drfatiqu Avatarı

Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    11:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ahmet bey ötv muhafiyet işleminiz gerçekleşti mi?