Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    vcelikten Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2006 yılında h sınıfı tertibatlı araç kullanabilir raporuyla ötv muhafiyetli araç aldım.04.10.2011 tarihinde tekrar heyete girim h sınıfı otomatik şanzıman araç kullanabilir raporu alıp ehliytimi değiştirmek için trafik şubeye teslim ettim, nasip olursa 3 gün sonra yeni ehliyetimi alacam.Benim sorum aracımdaki tertibatı sökmek yeterlimi yoksa başka işlem yapmalımıyım.Yardımcı olursanı sevinirim.Rahatsızlığım hafif yürüme bozukluğu.

Üye
    zeki günaydın Avatarı

Gerçek Adı
    zeki günaydın
    Son Giriş
    19.10-2016
    Saat
    10:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eğer otomatik araç kullanır ibaresi varsa raporda ve ehliyetine işletirsen tertibatı söküp otomatik kullanabilirsin.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Tıpkı donanımı taktırırken olduğu gibi yine makine mühendisine proje çizdirip donanımı o halde çıkarmtanız gerek. Sonra da o haliyle ruhsatı değiştirmeniz...

Not: Sol bacağınızdan sakatlığınız varsa, salt otomatik vitesli yeni bir aracı vergi avantajı ile satın alabilirsiniz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    vcelikten Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim ruhsatta tertibat felan belirtmiyor.Hiç bir extra bilgi yok sadece Cinsi:Özürlü aracı diyor.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Bence işinizi garantiye almak ve ilerde sorun yaşamamak için ruhsatı yeniletin.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    yakamoz06 Avatarı

Gerçek Adı
    yakamoz
    Son Giriş
    30.03-2017
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Vçelikten

Engeliniz sağ mı sol mu aceba öğrenebilirmiyim bende aynı işlemi yapmak istiyorum ama sağ engelli olduğum için olmaz diye endişelendiğim için hiç uğraşmıyorum.

Üye
    vcelikten Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim hafif yürüme bozukluğu var her iki ayakta.Kısalık ,uzunluk,güç kaybı yok yok nörolojik rahatsızlık.Günlük hayatımı etkileyecek seviyede değil yani.

Üye
    verso Avatarı

Gerçek Adı
    abdullah
    Son Giriş
    18.02-2014
    Saat
    21:04
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yakomoz şansını dene derim çünki doktorlar ne yaptıgını bilmiyorlar söyle bence doktora sanırım sende baskası kullansın diye almak istiyorsun