Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    x54 Avatarı

Son Giriş
    18.02-2013
    Saat
    15:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar %92 iç hastalıklarına bağlı raporum var ve b sınıfı ehliyet aldım ötv den faydalanabiliyormuyum yoksa %90 üzeri sadece malul olanlarmı ötv indiriminden faydalanabiliyor?

Üye
    Maki Avatarı

Gerçek Adı
    maki
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:49
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun tabiki alabilirsiniz yapmanız gereken raporla birlikte bayiye gitmek daha sonra notere b sınıfı ehliyet eski tarihlimi yani hastalanmadan öncemi almıştınız %92 ağır özürlü demek araç kullanırken birden fenalaşıyorsanız unutmayın diğer insanlarada kendinizle beraber zara verirsiniz yakınlarınızın tamamı eşiniz çocuklarınız varsa torunlarınız ve yeğenleriniz aracı kullanabilir

Üye
    x54 Avatarı

Son Giriş
    18.02-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yanıtınız için teşekkürler.. böbrek nakilliyim ayrıca işitme cihazı kullanıyorum.. yani fenalaşıp bayılmama neden olacak bir rahatsızlığım yok. raporu 5 ay önce yenilettim 78 den 92 ye çıktı işitme sorunumdan dolayı. biryerde %90 üzeri özürlüler malul olursa indirimden faydalanabiliyor diye okudum. yani b sınıfı ehliyetim ve raporumla indirimden faydalanıp kendimde bu aracı kullanabilirim..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Araç alımında vergi avantajından yararnabilirsiniz.

Ayrıca: http://www.engelliler.biz/forum/ozel...lanabilir.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    x54 Avatarı

Son Giriş
    18.02-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    OturanBoğa;

çok teşekkürler bülent bey. bu konularda sizin bilgilerinize güveniyorum...