Sayfa 16 / 32 İlkİlk ... 612131415161718192026 ... SonSon
Toplam 474 mesajın 226-240 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fullmoongokturk Avatarı

Gerçek Adı
    Göktürk KARAGÖZ
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Gokay;

Ne diyim sende haklısın be kardeşim. Çünkü bu kanun, yönetmelik maddeleri bir türlü anlaşılabilir şeklini almıyor. Memleketimizde çözülemeyen sorunlardan bir taneside bu...

Üye
    muratyavuz Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    02.05-2014
    Saat
    10:54
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

20.09.2011 tarihi itibari ile kırıkkale emniyetine sordum engelli plaka değişimi sadece raporu %90 ve üzeri olanlarda değişim uygulandıgını söylediler bu raporun altındakiler normal özürlü plakası ile devam edeceklerini söylediler.

Forum Moderatörü
    UZAKLAR Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:37
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    95
    Verilen Beğeniler
    33

muratyavuz;

Buyrun bakalım burdan yakın. Tek kelimeyle saçmalamışlar. Ellerindeki talimatı iyi okuyup iyi analiz etsinler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Saçma bir çıkarımda bulunmuş Kırıkkale'deki göervliler. Birkaç gün içinde net bilgi ellerine ulaşır ve yanlkışlarını düzeltirler...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    muratyavuz Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    02.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey plakaların tamamen tüm özürlü gurbun değişeceğine dair maddenin tam metnini buraya yazman mümkün mü acaba?

Üye
    feyza Avatarı

Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    09:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim de sol da gaz pedalı olan otomatik vites bir aracım var.Ama kullanan kişi ya bacağını katlar ya da ayağını bir yere bağlar.

Üye
    CAMEL Avatarı

Son Giriş
    29.10-2017
    Saat
    22:35
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

KENDİM GAZİYİM AŞAĞIDAKİ LİNKDE OKUDUM PLAKADAKİ İŞARETİ %90 VE ÜZERİ OLANLAR İÇİN GEÇERLİ İMİŞ.
    ENGELLİLER BİZ ÜYELERİNE SAYGILARIMLA.
    Engelli Plakalara %90 Özürlü Engelli İstisnai Durumdur | Gazi Haber, Gazi, Önemli Duyurular, Şehit Aileleri ve Gaziler"in Sorunları

ARKADAŞLAR ENGELLİ PLAKALARIN KALDIRILDIĞINA DAİR NET BİR BİLGİ YOK. GAZİ HABER.COM.'DA OKUDUM %90 VE ÜZERİ ENGELLİ ARKADAŞLAR İÇİNMİŞ. ilgilenen arkadaşlar net bir bilgiye ulaşır inşallah. kimseyi boştan yere ümitlendirmeyelim. herkese saygı ve sevgilerimle dostça kalın.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Oran kaç olursa olsun, artık plakalarda sakat damgası bulunmayacak (halen plakasında sakat damgası olan ve bunu kullanmaya devam etmek isteyenler, kullanabilecek).

Bu konunun ilk mesajında yer alan yönetmelik değişiklikleri bu konuda çok çok çok nettir. En küçük bir tereddüte gerek yok.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: DADAŞ06 Mesajı Gör

1 araçlarında donanım bulunan arkadaşların araçlarını ancak ve ancak aynı özür durumundaki h sınıfı ehliyeti olan başka sürücüler kullanabilir .
    Uzun yolda h sınıfı ve b sınıfı ehliyetli iki arkadaş seyahat ediyor.
    On saat araba kullanan vatandaş istirahat etmek istiyor. Birazda B sınıflı arkadaşı kullansın istiyorki. Kaza bela olmasın.
    Burda kazaya davetiye çıkaran bu yönetmeliği hazırlayan adamlar değilmidir.
    Bu g...zekalı adamlar bu ülkenin vergi verenlerinden mi maaş alıyor? Yoksa devlet bunlara başka kaynaklardanmı besliyip.
    Vatandaşı öyle zırva kanunlarla boğunki daha çok vergi versinler. Siz ezdikçe e daha çok yaranırsınızmı demektedir?
    Bu millet i ezerken yaranıyor.
    Yeryüzünün en akıllı insanı bu coğrafyada öyleki millet aya çıkmış. Biz istesek venüse çıkardık deyip kendilerini avuutrlar.
    Bizim daha önemli görevlerimiz var. Biz vatandaşı nasıl dünaynın en enayi toplumu haline dönüştürürz onun derdindeyiz. Derler...
    Olayın özeti budur. Devlet vatandaşını her kurumyla ezmek üzerine kurulmuştur.

Üye
    muratyavuz Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    02.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent bey hala kırıkkale trafik bu konuda ısrarlı % 90 ve üzeri olanlar plakalarındaki özürlü işaretini kaldırabilecek diğerlei için geçerli değilmiş.

Üye
    CELALBAYRAKTAR Avatarı

Son Giriş
    05.08-2017
    Saat
    18:42
    Yaşadığı Yer
    İZMİT
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

tabiki getirmiyor ama ben kendi kullandıgım tertibattan bahsediyorum digerleriin kullanmadıgım için bir bilgim yok ama sol ayak gazı çok tehlikeli bir tertibat düz vites araç kullanan biri frene basarken istem dışı sol ayagı debriyaja gidiyor bu istem dışı alışkanlıktan oluyor ve orada sol gazı oldugu için araba uçuyor gerisi malum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

E ne diim ben. Okuduğunu anlamıyor deyip geçiştireyim bari... DÜşüncesinde ısrar ediyorsa, emniyet genel müdürlüğünü arayıp konu hakkında görüş istesin bir zahmet...

Dediğim gibi, bu konuun ilk mesajında aktardığım değişiklikler çok çok çok çok nettir. Aksini söyleyen ve işlem yapamayan memur varsa, şikayet edilmelidir...

Üye
    snipper Avatarı

Son Giriş
    27.03-2014
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende gaziyim özür oranımda C 90 ve üzeride değil üstelik 19/09/2011 pazartesi itibari ile emniyet müdürlüğünden yeni plakamı aldım yeteri kadar açıkmı arkadaşlar şuan normal işaretsiz plaka ile dolaşıyorum SADECE RUHSATTAKİ SAKAT ARACIDIR SAHİBİNDEN BAŞKASI KULLANAMAZ İBARESİNİ DEĞİŞTİRMEDİLER OKONUDADA ÇALIŞMA OLDUĞUNU SÖLEDİLER.

Üye
    verso Avatarı

Gerçek Adı
    abdullah
    Son Giriş
    18.02-2014
    Saat
    21:04
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben gecen gün bayiliklere gittim ve sakat işaretinin kalktıgını söylediler ama başkası kullanabilirmi bende bilmiyorum 2 saattir okuyorum hiç bir şey anlamadım

neyse yarın görüşürüz artık aslında biz demiyoruzki arkadsımız kullansın en azından sadece ailemiz kullansın he başkası kullanırken yakalanırsa arabayı alsınlar altımızdan bunada razıyız ama en azından ailemiz kullansın baska bişey istemiyoruz

bülen abi sen bi el atta şu soru işaretini kaldır baskası kullanabilrimi sorusunu aileme bişey demedim sevinmesinler boşa diye insallah kullanabilirler

Üye
    fullmoongokturk Avatarı

Gerçek Adı
    Göktürk KARAGÖZ
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayın muratyavuz;

Kırıkkale Trafik Tescil Denetimi Şube Müdürlüğüne plakamın değiştirilmesi hususuna dair bir dilekçe yaz ve vatandaş olarak o yazmış olduğun dilekçe karşılığında ya plakanı verirler ya da red cevabı. Red cevabı alırsan bu sefer Kırıkkale Emniyet Müdürlüğüne şikayet yoluyla bir dilekçe yazarsın..

Sayfa 16 / 32 İlkİlk ... 612131415161718192026 ... SonSon