Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emrahfb88 Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    09.09-2016
    Saat
    16:14
    Yaşadığı Yer
    Bursa/Gemlik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar ben bursada oturuyorum şu günlerde yeni opel astra almak istiyorum H sınıfı ehliyetim var % 50 raporumla ötv indirimiyle alıcam.Ben aslında normal araçda kullanıyorum araç kullanmamda herhangi bir sıkıntım yok ama ötv indirimi ile alınan araçlarda özel tertibat taktırma zorunluluğu var.Bu nedenle özel tertibatı bursada nerde taktırabilirim ve bunun maliyeti ne kadar.Aslında ihtiyacım yok özel tertibata ama mecburi işte o yüzden göstermelik bişe olsa benim için yeterli trafikte sorun olmasın yeter bana.Bu konu hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim vericeğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler saygılarımla...

Not=Sağ ayaktan ortopetik özürlüyüm.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Oto sanaiye giderseniz bence bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca şu firma da var: CTM OTOMOTİV - Yönlendiriliyorsunuz..
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...