Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aliemine33 Avatarı

Son Giriş
    23.12-2014
    Saat
    08:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ötv indirimiyle 2 ay önce bir araç aldım bu araç fabrika hatalı çıktı ben bu arabayı yenisiyle değiştirirsem ötv konusunda yeni alacağım araçta bir sorun yaşarmıyım

Üye
    PARAPLEJI 27 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

bildiğim kadarıyla bütün masrafların fabrikanın karşılaması lazım. eğer ötv ödemen gerekiyorsa yine fabrika karşılıyacak.

Üye
    wedo Avatarı

Gerçek Adı
    WEDO
    Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    01:34
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu konuyu satın aldığın firma hatta üretici firma karşılamak zorunda. Yada vergi dairesi trafik tescil bürosu ve firma kendi aralarında yazı ile olayı çözecekler. sen öncelikle satın aldığın bayi ile görüş.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    965
    Verilen Beğeniler
    1.254

Mevzuatta bu konuya dair bir düzenleme yok. Ama fabrika hatası olduğuna dair resmi yazı alındığında herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum.

Bence bu konuda Gelirler İdaresi Başkanlığı'ndan resmi görüş isteyin (ve lütfen gelişmeleri ve sonucu burada da paylaşın): ZELGE TALEP FORMU
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    aliemine33 Avatarı

Son Giriş
    23.12-2014
    Saat
    08:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın bülent bey GİBle yaptığım görüşmelerde araç tüketici hakları ile ilgili bir sebepten değişirse haklarınız saklı kalır dendi.Buna benzer bir olay olup olmadığını sordum maliye bu konunun aynısı bir konuda görüş sormuş onlarda o görüş yazısını bana buldular olumlu cevap verilmiş

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    965
    Verilen Beğeniler
    1.254

Mümkün olur da o yazıyı buraya aktarabilriseniz çok güzel olur. Ya da bana bulent@engelliler.biz adresime gönderin, ben ekleyeyim buraya...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Forum Moderatörü
    UZAKLAR Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:28
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    96
    Verilen Beğeniler
    33

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ama ne yazıkki, Ülkemizdeki en baba otomobil firmaları bile kolay kolay hatalı arabalarını değiştirmezler. Tamir etmeye çalışırlar tamir edildi derler size iade ederler. Değiştirirlerse ne mutlu size.