Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dermansızım Avatarı

Son Giriş
    27.03-2015
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar benim sol ayağım bilekten sağ ayağım diz altından kesik protez kullanarak yürüyorum H sınıfı ehliyet alabilir miyim? Alabiliyorsam sağlık kurulu 115 tl kayıt parası mı ne öyle birşey istiyor 7-8 ay önce müracaat etmek istedim tartışarak ayrıldım bir daha gitmedim bu parayı ödemek zorundamıyım (Bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.)

Üye
    cabbarehlinamus Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul-TOKAT/TURHAL
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    12

hayır.
    ben ocak ayında devlet hastanesinden raporumu aldım önce baş hekim yardımcısıyla görüştüm konuy anlattım o anlattı doktorla görüştük vs vs sonuç H sınıfı ehliyet ala bilirsindediler ücreti ne kadar diye sordum baş hekim yrd. ücret yok dedi heyete girdikten sonra 4 gün sonra raporumu almaya gittim heyet bölümündeki kıl kuyruklar ücret istedi yaklaşık 100-120 tl arası hemen baş hekim yad cısının yanına çıktım heyet bölümünü aradı ücret alınmayacak dedi o şekilde ücretsiz olarak almıştım.
    sen heyettten sorumlu baş hekim yrdcısına çık sorunu ona anlt çözer büyük ihtimalle.

Üye
    dermansızım Avatarı

Son Giriş
    27.03-2015
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cebbarehlinamus arkadaşım teşekkür ederim ben direkt sağlık kuruluna gitmekle hata yapmışım. peki yukarda belirttiğim gibi sol ayağım bilekten sağ bacağım diz altından kesik bu durumda h sınıfı ehliyet alabilir miyim?

Üye
    cabbarehlinamus Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul-TOKAT/TURHAL
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    12

dermansızım: sağ ayaktan geçersin diye tahmin ediyorum benim de sağ ayagımda 15 cm kısalık var ama sol ayaktan nasıl olur o kadarını bilemiyorum senin otomatik araç kullanır raporuna ihtiyacın var o şekilde raporu ala bilirsen sorun çıkmaz.
    araç kullan biliyormusun? kulllana biliyrsan başhekim yardımcısı olmaz şu bu derse ben kullana biliyorumde hatta isterseniz buyrun sizinle bir test sürüşü yapalım de kendinden emin konuş öz güveninin yüksek olduguna inanırsa senin için çok büyük avantaj önce doktoru inandırıcaksın.
    sol ayagın için kanunun tam ne dediğini forumda konuya hakim arkadaşlar var sana mutlaka yardımcı olucaklardır.
    şunu sakın unutma bizlere şöyle diyolar genelde haline bakmadan birde ehliyet alıp arabamı kullana biliceni sanıyorsun derler sakın bu sözlere kulak asma ehliyetini ALLAHIN izniyle aldıgın zaman o sözleri söyleyenlere gereken cevabı vermiş olursun.

Üye
    akrep_61 Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    08:35
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Kanun para vermeyeceksin diyor ama malum döner sermaye dönmesi lazım.. öyle herkese kanun bilen başhekim yardımcısı rastlamaz. parayı verirsen hemen verirler raporunu vermem diye diretirsen rapor almam bile şüpeli. bunları ben böyle yaşadım...

Not. ondan sonrada doktorlara neden vuruyorlar diyorlarya işte sebep bunlar...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ödemek zorunda bırakırlarsa, ödeyin; sonra BİMER kanalıyla şikayet edip paranızı geri talep edin: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...tml#post711177
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...