Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kdm Avatarı

Gerçek Adı
    KADİM TAN
    Son Giriş
    09.12-2011
    Saat
    02:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım hepinize bilgi paylaşımı için teşekkürler.benim sağ kolum dirsekten yok.
    Ben şu anda h sınıfı ehliyet kursuna gidiyorum.özel hastane raporuruyla yazıldım
    eyüp devlet hastanesine muraacat ettim h sınıfı özel terdibatlı araç kullanabilir raporu vermediler
    bana tek kolla direksiyon kullanamazsın dediler alan arkadaşlar var dedim dinlemediler.
    Burdan arkadaşlardan rica ediyorum hangi devlet hastanesinden bu raporu alabilirim.
    Lütfen yardım edin.

Üye
    serhatserhat Avatarı

Son Giriş
    20.08-2011
    Saat
    02:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kdm tam teşekküllü devlet hastenelri rapor veriyor fakat yakın çevrenizdeki hastaneleri arayarak öğrenebilirsin santrala sor onlar yönlendirir. kocaeli d. hast. veriyor örnek...

Not: yetkili hastaneler

Üye
    kdm Avatarı

Gerçek Adı
    KADİM TAN
    Son Giriş
    09.12-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cevabınız için teşekkürler eğer sağ kolu olmayan arkadaşların rapor aldıkları hastaneyi sölerlerse daha iyi olur zaman kaybetmemiş olurum. lütfen yardımcı olun arkadaşlar.

Üye
    yasin Avatarı

Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    01:39
    Yaşadığı Yer
    NİĞDE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kdm kardeş bende aynı dertten muzdaripim fakat duyduğuma göre konya numune hastanesi rapor veriyormuş niğde de şansımı bikez daha deneyip olmazsa konyadan alacam bende fakat birde şöyle bir sorun var raporu nerden alırsan ehliyeti de ordan alman gerekiyormuş.

http://www.engelliler.biz/forum/ozel...tml#post905119

Yukarıdaki linki bi incele belki yararı olur

gelişmelerden bizide haberdar et.

Üye
    kdm Avatarı

Gerçek Adı
    KADİM TAN
    Son Giriş
    09.12-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla araştırıyorum eğer bulursam siteye yazacağım ama şimdi bu raporu almış arkadaşlar vardır bizim gibi mağdur olanlara yardımcı olmaları lazım
    çünkü önemli bizim için bir haktan marum bırakılıyoruz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

Sağ kolu ampute olup H sınıfı sürücü belgesi için rapor alan arkadaşlar, raporu hangi hastaneden aldınız?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kdm Avatarı

Gerçek Adı
    KADİM TAN
    Son Giriş
    09.12-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar nihayet (özel terdibatlı araç kullanabilir h sınıfı ehliyet alır) raporumu okmeydanı ssk hatanesinden aldım tüm sağkolunda ampute olan arkadaşlara duyrulur.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

Hayırlı olsun Kadim

Vergi avantajlı araç alımına dair: http://www.engelliler.biz/forum/ozel...ilirler-2.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kdm Avatarı

Gerçek Adı
    KADİM TAN
    Son Giriş
    09.12-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkür ederim yalnız birşey daha öğrenmek istiyorum bizler ticari araç sınıfına giren fiat fiorino kango gibi araçlar ötv siz alabiliyormuyuz.
    Bilgisi olan arkadaşlar lütfen bizi aydınlatsınlar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hayır. Binek statüsünde araçları ÖTV'siz alabiliyorsunuz. Ama, zaten ticari araçlarda ÖTV %10. Hakkınızı bununla doldurmak akıllıca değil gibi...