Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Zaur Avatarı

Gerçek Adı
    Zaur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    Baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam, arkadaşlar Bakü'ye nihayet ki engellilerinde kullana bileceyi bir taksi getirdiler, şahsen ben 2 kere denedim içi biraz t-sandalyenin dönmesi üçün küçük olması dışında hiçbir sorun yoktur amma malum engellilerin bir kısmının fiziki gücü az olduğundan otomobilin içinde kendisin rahat tutamıyor, birde düşünün otomobilin içine t-sandalye ile giresin, yolda dönerken ve gaz firen zamanı insan güvenli oturamıyor ve mecburen yanında birisi seni tutması gerek.

Şimdi sorum şudur, bu TX4 taksisinde güvenli oturmak üçün öyle bir vasıta varmı ki portatif olarak bu takside t-sandalye ile oturdukda insani güvenli ve rahat bir şekilde tuta bilsin?!

Üye
    Zaur Avatarı

Gerçek Adı
    Zaur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Bunlar t-sandalye üçündür ve zaten takside bu mevcutdur, ben insanı tutan vasıta arıyorum.

Benim istediyim böyle bir şeydir amma bana çiyin taraftan lazım, hani hızlı lunapark trenlerinde güvenlik kemerleri oluyor ya onun gibi.

zgr Bedenler - Tekerlekli Sandalye Emniyet Kemerleri

Üye
    Zaur Avatarı

Gerçek Adı
    Zaur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Benim istediyim araç içinde tekerlekli sandalye ile güvenli seyahat etmek için aparat şöyle bir şeydir.

PNvm0 - Araç içinde tekerlekli sandalye ile güvenli seyahat etmek için aparat..?

Üye
    Zaur Avatarı

Gerçek Adı
    Zaur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Teşekkürler amma benim istediyim çiyinden tutan bir şeydir bu ise sineden tutuyor.

Benim istediyim araç içinde tekerlekli sandalye ile güvenli seyahat etmek için aparat şöyle bir şeydir.

bKTnt - Araç içinde tekerlekli sandalye ile güvenli seyahat etmek için aparat..?
    OpiG7 - Araç içinde tekerlekli sandalye ile güvenli seyahat etmek için aparat..?

Üye
    Zaur Avatarı

Gerçek Adı
    Zaur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Baku
    Alınan Beğeniler
    0