Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cahit03 Avatarı

Gerçek Adı
    cahit kurum
    Son Giriş
    04.11-2013
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar h sınıfı ehliyet ve özel donanınmlı araç kullanabilir raporu alabilmem için özür oranımın yüzde kaç olması gerekiyor?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    956
    Verilen Beğeniler
    1.250

Oranın hiç bir önemi yok...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

H sınıfı ehliyet raporu almak için Büüyükçekmece Devlet hastanesini aradım. Rapor için Nisan 2012'ye randevu veriyorlamış!! 5 ay sonra
    Tavsiye edebileceğiniz başka bir hastane var mı arkadaşlar?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    956
    Verilen Beğeniler
    1.250
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    barisvan Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    20:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben b. çekmece devlet hastanesinde yeni rapor aldım .hiç randevu falan almadım .gitim vezneye söyledim .180tlyatırdım. ve doktorları bir gün gezdim ikinci günü raporumu aldım bu kadar basit ne randevusu h sınıfı ehliyeti için

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Ben telefonla aradım hastaneyi nasıl randevu alacağım diye, beni heyete bağladıalr, oradan cevap veren hanfendi de, randevu için hastaneye gelip başvurmanız gerekiyor, şu an Nisan ayı için randevu veriyoruz dedi.
    Kimin ne yaptığı belli değil işte!!
    Ben de zaten işyerinden izin almakta zorlanıyorum, ne yapacağımı şaşırdım.

Üye
    kader1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım tavsiye etmem çunku bende senin gibi E ehliyetim vardı bana tirafik polisi ehliyetine el koyacam dedi. ve bende devletin kesdigi parmak acımaz dedim ehliyetime el koymadılar ama kafamda bir takintı oldu. tirafige gittim dedemki bana uygun ehliyet verin ve sonunda h snıfı ehliyet alabilir dediler kursa gittim yeni ehliyet alır gibi para ödedim. h ehliyetini aldım ama şu an hangi aracı kullanacağımı bile bilmiyorum gerisini sen düşün ben tavsiye etmem araç kullanmanda sıkıntı yoksa.

Üye
    barisvan Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    20:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    landish siz gidin vezneye hemen rapor işlemleri başlatabilirsiniz randevu falan yok daha 10 gün oluyur rapor aldığım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12