Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    abaci1980 Avatarı

Son Giriş
    11.07-2011
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar,

Size sıkıntı yaşadığım konu hakkında bazı sorular soracağım umarım cevaplarına ulaşa biliriz ?
    Sıkıntım şu e engelli raporum var yeni, H sınıfı ehliyet almak istiyorum fakat ilk okul mezunu değilim . Bu sebepten dolayı ehliyet alamıyorum. ÖTV indirim olan araça ihtiyacım hastane konusunda bana çok yardımcı olacak. Arabayı almak için yapabileceğim bir şey var mı yada arabayı beraber aynı evde yaşadığım bana bakan kızım kulllanacak şekilde almam mümkün mü bu konuda bana yardım ederseniz çok sevinrim.

Üye
    atildertli Avatarı

Gerçek Adı
    atıl
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:00
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

araç almak için iki seçenek in var ya yolunu bulup h sınıfı ehliyet alcan yada oranı %90 a çektirip 1. derece akrabaların sürcek benimde %65 ama ben lise mezunuyum ehliyetim var

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Maalesef, ya H sınıfı sürücü belgeniz olmalı ya da %90 ve üzeri raporunuz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    roselim Avatarı

Gerçek Adı
    özlem
    Son Giriş
    07.05-2012
    Saat
    08:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar ben trafik mali müşavirle görüştüm.sol kolum dirsek üstü yok ve hiç bir şekilde araç kullanamayacağımı belirtti.ancak araba alabileceğimi farklı birinin sürebileceğini belirttiler.yani ben özürlüyüm ehliyet verilmiyor ancak haklarımdan yararlarakak araç alıp şöfür kullanma hakkım yokmudur.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Maalesef Özlem. Yanlışi bilgi verilmiş sana... Vergi istisnalı araç satın alamazsın. Ne kendin kullanmak için ne de 3. derece yakınlarının kullanması için..
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...