Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    snipper Avatarı

Son Giriş
    27.03-2014
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    YENİ SİSTEME GÖRE ESKİ EHLİYETİNİ H SINIFINA ÇEVİREN Bİ ARKADAŞ VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM NASIL ALDIĞINA DAİR

Üye
    timsahi Avatarı

Son Giriş
    25.03-2014
    Saat
    19:02
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

:idea: İlk kobay olmaya ne dersin.Biz yazınca öyle değil diyordun sen dene bizde tecrübe sahibi olalım.

Üye
    Talha6969 Avatarı

Son Giriş
    24.09-2008
    Saat
    20:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

b sınıfı ehliyetiniz varsa;
    geçerli sağlık raporu alarak(özel sağlık kuruluşu yada devlet kuruluşundan h sınıfı ehliyeti için heyet raporu özel hastahanelerden almak daha kolay ben özel hastahaneden aldım giderken daha önceki özür oranını belirten raporuda göstermek için yanınızda götürün yeni aldığınız h- ehliyeti alabilir raporunuzla trafik bürosuna gidin b ehliyetinizi dönüştürmek için 2 resim vererek ücretini ödeyin 1 hafta içinde h ehliyetinizi alabilirsiniz...
    sorularınız için trafik tescil büro amirliklerine başvurun ben geçen sene aldım bu şekilde

Üye
    snipper Avatarı

Son Giriş
    27.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: timsahi
    :idea: İlk kobay olmaya ne dersin.Biz yazınca öyle değil diyordun sen dene bizde tecrübe sahibi olalım.
    TİMSAHİ CANIM BEN ALMIŞTIM ZATEN OZAMAN YAZDIM AMA YAZI YENİ GELDİ DİYE GERİ ALDILAR EHLİYETİ BUNUDA AÇIKLAYICI Bİ ŞEKİLDE YAZMIŞTIM SORADAN ŞİMDİ Bİ EHLİYET KURSUNA BAŞVURDUM BİRLİKTE ARAŞTIRIYORUZ İÇİŞLERİNDEN GELEN YAZIYI VERDİM ONLARA ONLARDA DAĞITTI ŞİMDİ NASI Bİ PROSÖDÜR UYGULAYACAKLARI HAKKINDA MUTABAKATA VARMAYA ÇALIŞIYOLAR NORMAL B EHLİYETİ E SINIFINA ÇEVİRİRKEN SADECE MOTOR FARKI SINAVI VE DİREKSİYONA GİRİYODU BİZİM MOTOR FARKIMIZ OLMADIĞI İÇN SADECE DİREKSİYONA GİRİP SERTİFİKAYI ALMAMIZ LAZIM PAZARTESİ BELLİ OLACAK OZAMAN BİLGİLENDİRİRİM SİZİ ARKADAŞLAR
    SAYGILAR.

Üye
    snipper Avatarı

Son Giriş
    27.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ARKADAŞLAR SONUNDA Bİ EHLİYET KURSUNA YAZILMAYI BAŞARDIM SADECE DİREKSİYON SINAVINA GİREREK H SINIFI EHLİYETİMİ ALACAM
    DARISI SİLERİN BAŞINA
    EHLİYET KURSU KAYSERİDE İLGİLENENLER VARSA KURSUN NUMARASINI VERİYORUM
    0 352 336 11 11
    222 02 63
    MESUT UÇAN SÜRÜCÜ KURSU

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Adamın önce eşşeğini kaybederler, sonra buldururlar... Biz de seviniriz böyle!

Ama yine de güzel bir gelişme. Sadece direksiyon sınavına girmek bir nebze olsun anlaşılabilir... Sonuçta sakat kalındığında sürüş becerisinin ortadan kalkmadığı teyit edilmiş olur.

Biraz daha detay verir misin? Normal kurs ücreti vermiyorsundur heralde? İlk dönem direksiyon sınavına girebilecek miymişsin? Gelişmeleri paylaşmaya devam et lütfen.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    snipper Avatarı

Son Giriş
    27.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    EL BETTE VERİRİM KURS UCRETİ KURS SAHİBİNİN İNSİYATİFİNE KALMIŞ İSTERSE HİÇ ALMIYOR İSTERSE ALIYOR.
    BANA 300 YTL DEDİ PEŞİN VERİRSEM 250 YTL OLUR DEDİ BU SÖLEDİĞİM KURS.
    AMA AZ ÖNCE BAŞKA Bİ KURSU ARADIM BEN GAZİ OLDUĞUM İÇİN ÜCRET ALMAYACAĞINI SÖLEDİ DİĞER ENGELLİ ARKADAŞLARDAN ALABİLİR BURDA GAZİLİK BİRAZ ÖNPLANA ÇIKTI.
    SONUÇTA 250- 300 YTL ARASINDA PARA ALIYOLAR DİĞERLERİNDEN PEK FARKI YOK.