Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    951
    Verilen Beğeniler
    1.237

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yeni rapor sadece araç alımına dair değerlendirme içereceği için, önceki raporunuza bir zarar getirmez.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    venom911 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    17.12-2012
    Saat
    23:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim çekincem o yönde değil şimdi yeni alacağım raporda oran yazmıyor bu sorun olur mu? Yani ötv siz araç alımında geçersiz mi olucak?

Yarın doktor son bir kez görüp belgeleri sağlık kuruluna vericem doktora söylesem bir oran yazsa diğer raporumdan farklı olsa bi önemi olur mu? Bilgilendirirseniz çok sevinirim yarın son gün..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    951
    Verilen Beğeniler
    1.237

Bu tartışmalı bir konu... Bence raporda oran bulunmasına gerek yok; çünkü araç için rapordaki oranın hiç bir önemi bulunmuyor.

Ama, bir arkadaşımız raporda oran olmadığı için araç alımında vergi dairesinin sorun çıkarttığını yazmıştı geçenlerde... Bu konuda nasıl hareket etmek gerek, bilemiyorum. Rapor oranı %40'In altına düşerse önceki rapora zarar verir mi, kurumlar işgüzarlık yapar mı, bilemiyorum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    venom911 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    17.12-2012
    Saat
    23:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bugün doktora söyledim "ötv siz araç alımında sorun çıkıyormuş oran yazmadığı için" diye o da bu raporda oran yazmaz ama bir sorun olursa ben eklerim dedi.Yarın tekrar heyete giricem bakalım sonuç ne olacak?

Bugün heyete girdim yarın alıcam raporumu inşallah ileride araç alırken vergi dairesi sorun çıkartmaz....

Üye
    coolbreeze Avatarı

Son Giriş
    20.01-2012
    Saat
    14:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın oturan boğa yukarıda resmini koyduğunuz (sağdaki) tertibatı yaptırabileceğim bir yer var mı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    951
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Lamira da Özgür Bedenler de bu donanımı yapıyor diye biliyorum.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12