Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gartu Avatarı

Son Giriş
    18.03-2011
    Saat
    14:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar önemli bişey sorucam..Benim babam %95 özürlü ve onun adına bi araç aldık, özel tahribatlı değil bu arada..aracı aldıımız yer sadece 1 kişiyi şoför olarak gösterdi o da abimm..Benim bildiğim %90ın üzerindeki özürlüler için aracı 3.dereceden akrabalara kadar kişiler kullanabiliyordu..Sorum şu olacak, şimdi bu aracı sadece 1 kişi mi kullanabilicek??

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Hayır abinizi şöfor tayin etmenize gerek yoktu o aracı sizde kullanabılırsınız annenız yengenız enıstenız 3. derece kullanabılır gecerlı.Bana kalırsa o aracı aldıgınız yerın bılgısızlıgı yada ısguzarlıgı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Rapora "3. dereceye kadar kan ve sıhri yakınlardan biri kullanabilir" yazdırsaydınız o zaman şu kişiler kullanabilirdi: http://www.engelliler.biz/forum/ozel...lanabilir.html

Şu haliyle tek bir kişi kullanabilir... Bence ruhsattaki ibareyi değiştirmeye çalışın
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    gartu Avatarı

Son Giriş
    18.03-2011
    Saat
    14:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Biz de öyle düşünüp almıştık ztn, ama tam olarak anlayamadık işin gerçeğini..
    İlginiz için Teşekkür ederimm

Bu ruhsata işletme konusu nasıl olabiliyor..bide rapora böle bir şeyi ekletmemiz mi gerekirdi en başından..tam olarak anlamadım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Raporla bu ibarenin bir ilgisi yok. Ruhsat alınırken o aşamada görevli "kafsasına ögre" yazıyor ibareyi. O esnada "şunu yazar mısınız" deyip yazdırmanız lazım..
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    NİKURA Avatarı

Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    13:19
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Bizim memurlar tamda yazarlarya Bülent kardeşim Nufus Cüzdanı değişiminde kan gurubumu yazdıramadım eğliyeti gösterdim olmaz dediler yani bazı kendini bilmez memurlar keyfi uygulama yapıyor ve vatndaş mağdur oluyor

Üye
    Süleyman Bahagelmez Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar benim abim 2008 de kendine benim adıma kayıtlı audi A6 aldı.şimdi kendisine başka araba alacağını arabasını bana verdi.zaten benim adıma kayıtlı.vergileri çok.benim %80 koah raporum var.vergi indirimden faydalanmam mümkünmü.yada yenidenmi rapor almammı lazım.şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kardeş ortopedik engelli değilsin maalesef yararanamazsın yani özel tertbatlı araç kullanması uygundur raporunu vermezler sana tertibat ıhtıyacın yok cunku