Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 30 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muhtocan Avatarı

Gerçek Adı
    levent
    Son Giriş
    04.12-2013
    Saat
    01:22
    Yaşadığı Yer
    ağrı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben yurt dişinden passat comfortline 1.6 2011 alıyorum
    şuan yaranlandığım hangı haklardan mahrum oluyorum

ayrıca fiyatta şöyle tertibat satıcıya ayıt özgur bendenler k5 tertibatı taktıracak satıcı anahtar teslim 43 bin tl fiyat nasıl birde k5 tertibatla ilgili bilgisi olan yazarsa çok memnun olurum kulanımı nasıl kolay mı

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    Konya/Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

bence biraz pahalıya alıyorsunuz pek bir avantajınız olmuyor burdan aldığınızda %37 ötv düştükten sonra daha ucuza alırsınız bence bu linkteki passat fiyatlarını kontrol edin sonra kararınızı verin http://binekarac.vw.com.tr/html/fiyat.htm?model=passat

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Alacağınız aracın size ek bir gelir getirmemesi önemli, ticari amaçla kullanmıyorsanız diğer haklarınıza herhangi birşey olmaz..

Üye
    ismayil Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    5

dsg ise karlısın dostum..)))

Üye
    esrarengizadam25 Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    21:09
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Güzel arkadaşım öncelikle alacağın arabanın geniş bilgisini vermemişsin özürün ne şekilde yani nasıl bir aparatın sana lazım olduğunu sen bile bilmiyorsun.Özrünü yazsan daha iyi yardımcı olabiliriz ve alacağın arabada da eksik bilgi var.passat ın bir sürü modeli var benzinlimi dizel mi otomatik mi düz vites mi belirtmemişsin.1,6 ise yeni kasa yani sıfır ise dizeldir. ama yurt dşından alacağın için ikinci eldir ve eski kasadır zaten.ama ben senin için aşağıya detaylı bilgi yazıyorum.şu anda passatın 1,6 benzinli motoru yok. sadece 1,4 var.passat benzinli 1,4 motor 122 beygir comfortline dsg şanzımanın liste fiyatı 65.300,00 TL engelli birisi alır ise 47.664,25 TL ediyor. yani yurt dışından alacağından çok daha iyi hem 5 yıl sonra istediğin kişiye satabiliyorsun. yurt dışından olur ise 10 yıldan önce satamıyorsun. ( 5 yıl sonra sadece başka bir engelliye satabiliyorsun.) Birde şu seçenek var passat 1,4 motor 122 beygir trendline dsg şanzımanın liste fiyatı 60.400,00 TL engelli birisi alır ise 44.087,60 TL yani sadece donanım olarak bir model aşağını alırsan yut dışıyla aynı fiyat olur. Ama 1,6 motor dizel ise zaten dst şanzıman henüz türkiyede yok. ama 1,6 dizel comfortline liste fiyatı 65.900,00 TL engelli birisi alır ise 48.102,20 TL eder kardeşim.Eğer bana sorarsan ne olursa olsun eğer o kadar parayı gözden çıkardıysan Türkiye den al. Çünkü bütün araba firmaları 3 ile 5 yıl içinde kasa değişimine gider. Alacağın bir araba 10 yıl sonra çok değer kaybeder.

Üye
    alcatel Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    13:19
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

dizel otomatik 1,6 jettayı tavsiye ederim. hem yakıt tüketimi daha az hem de bana göre passattan daha şık.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Yurt dışından almak ne kadar avantajlı, bilemiyorum. Ben olsam yurt içinden alırım. Hem alışta hem satışta yurt dışına oranla çok daha avantajlı ve prosedür açısından kolay.

K5 model donanımı fuarda gördüm. Kullanım açısından çok çok kolay ve keyifli geldi bana. Aracım olsa hiç düşünmez bu mıdeli taktırırım aracıma.

Bu model -iki farklı marka halinde- hem Özgür Bedenler'de var, hem de artık Lamira'da. Fiyatları ya da farkları nedir, hiç bir fikrim yok. Gidip görmek ve mukayese etmek lazım...

- Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    muhtocan Avatarı

Gerçek Adı
    levent
    Son Giriş
    04.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ağrı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için alacağım arac passat comfortline 2011 dizel yeni kasa ful elektrikli açılır tavan tek tek saymıyım her şey dahil ahantar teslim özgur bedenlerde k5. sadece tertibat fiyatı 4000 tl civarımiş. sizce pahlımı ?

Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

4000 tl parası olan taktırır..biz gariplerde basit tertibatlarla hayata devam ettiririzzz.ben aldım 1 yıl önce 6000 tl ye arabayı komple....gerisini siz düşünün..araç fiatına tertibat...??

Üye
    muhtocan Avatarı

Gerçek Adı
    levent
    Son Giriş
    04.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ağrı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent hocam evet tertibatı çok güzel ve kolay olduğunu söyleniyor. fakat benım tam anlamıyla öğrenmek istediğim şunlar. alacağım araç tertibatıyla 43 000 tl bu fiyat 2022 ve diyer haklarda benı mahrum eder mı ?... yurdişinda almamı nedeni bu aracın aynın özeliklere sahip tertibat onlara ayıt 52 000 tl fiyat çıkartılar hocam bu fiyat farkına rağmen yurtiçi daha mı çok avantaşlı oluyor...teşekkürler

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:43
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

Guzel vıdeo ama ben trafıkte kullanımının o kadar kolay ve kullanıslı olacagını dusunmuyorum..

Üye
    muhtocan Avatarı

Gerçek Adı
    levent
    Son Giriş
    04.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ağrı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nova kulanan arkadaşlar var kolay olduğunu söyluyorlar ama bende bilmiyorum zor mu değil mı kulanı mı

Üye
    fazem16 Avatarı

Gerçek Adı
    Fuat
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

bence çok pahalı bu sistem ...muthocan kardeşim sanada şimdiden hayırlı olsun yeni aracın bende pasat ve jetta arasındayım kısmetse sen al ona gör bizde senden bilgi alırız ..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Ben kullanmadım, dediğim gibi, sadece fuarda maket üzerinde inceleme fırsatım oldu. Bana çok çok kolay ve güvenli geldi doğrusu...

Fuardan döndüğümde bir başlık açığ yazmıştım görüşlerimi: http://www.engelliler.biz/forum/ozel...onanimlar.html

Direksiyondaki o gaz-fren çemberi ister direksiyonun altına konuyor, ister üstüne. İster itince gaza basılıyor ister çekince... Bu yanıyla da bana kolaylaştırıcı gelmişti. Denemek lazım...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    muhtocan arkadasım kafama takıldı sen sormuşsun galiba şimdi yurt dışından sıfır km passat ı indirimli mi alıyorsun yoksa ordaki fiyatı mı bu dedigin fiyat indirim aldıysan nasıl aldın onu yazarsan sevinirim..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon